Pensionāres dzīvoklī uzsprāgst televizors! Kaimiņi sašutuši par seniores rīcību briesmu brīdī

3 komentāri
Pensionāres dzīvoklī uzsprāgst televizors! Kaimiņi sašutuši par seniores rīcību briesmu brīdī
EKRĀNUZŅĒMUMS

Par savas kaimiņienes rīcību briesmu brīdī pamatīgi sašutuši ir Juglas ielas piektā nama iedzīvotāji. Otrā stāva dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, taču mitekļa saimniece nesteidzās zvanīt ugunsdzēsējiem, jo šoka stāvoklī bija uzsākusi lūgšanu, tādā veidā kavējot laiku.

Pateicoties kaimiņu reakcijai, glābēji ieradās notikuma vietā un izglāba sirmo kundzi, kas bija pamatīgi saindējusies ar dūmiem.

Ugunsgrēks sirmgalves dzīvoklī bija izcēlies ar plkst.21.00. Elektrības vados pēkšņi radās īssavienojums un uzsprāga televizors. Tas sāka degt un liesmas iemetās arī blakus esošajās koka mēbelēs. Kaimiņi stāsta, ka piedūmojuma dēļ kāpņu telpā neko nevarēja saskatīt tālāk par pus metru.

Kaimiņiene Zita ir sašutusi par notikušo, bet ne tāpēc, ka ugunsgrēks apdraudēja visus mājas iedzīvotājus. Sieviete ir šokā par degušā dzīvokļa saimnieces reakciju brīdī, kad viņas dzīvība tika apdraudēta.

Zita stāsta, ka viņa esot nodevusies lūgšanām brīdī, kad drošāk būtu bijis zvanīt ugunsdzēsējiem. To pirmie paspēja izdarīt kaimiņi. 70 gadus vecā sieviete ugunsgrēkā bija cietusi un saindējās ar dūmiem.

Sirmo kundzi apskatīja mediķi un piedāvāja cietušo nogādāt slimnīcā, uz ko kundze esot atbildējusi noraidoši.

Citi mājas iedzīvotāji paspēja evakuēties pirms ieradās glābēji, un neviens no viņiem ugunsgrēkā necieta. Degušais dzīvoklis vairs nav apdzīvojams. Kaimiņi stāsta, ka sirmajai kundzei miteklis vien aizlienēts un nekādu līgumsaistību par īri viņai neesot. Pensionāre kopš ugunsgrēka nav manīta.

3 komentāri