Komentāri

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji devušies uz 66 izsaukumiem. 23 gadījumos dzēsti ugunsgrēki, 35 reizes viņu palīdzība bija nepieciešama cilvēku un dzīvnieku glābšanas darbos, bet 8 gadījumos izsaucēju sniegtās ziņas izrādījušās maldinošas. Viena no nopietnākajām pēdējo dienu ugunsnelaimēm svētdienas naktī izcēlusies Cēsīs un apdraudējusi septiņu cilvēku veselību un dzīvību.

Pirmdien īsi pirms rītausmas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu daļā atskanējis trauksmes signāls. Ierūkušies milzīgie auto un iemirdzējušās spilgti zilās bākugunis. Vīri saņēmuši izsaukumu uz privātmāju puduri Marijas ielā, tikai dažu minūšu brauciena attālumā no depo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad cilvēki nogādāti drošībā, vīri metušies cīņā ar liesmām, un dažu minūšu laikā ugunsgrēku izdevies veiksmīgi ierobežot, bet vēl brīdi vēlāk tas apdzēsts. Pēcāk, apskatot nelaimes vietu, noskaidrots, ka uguns bija paspējusi izplesties vien 10 m² platībā.

Īsi pēc sešiem no rīta ugunsdzēsēji ļāvuši mājas iemītniekiem atgriezties ēkā, bet paši devušies atceļā uz depo. Šajā situācijā mājas saimnieku un viņa ģimeni no lielākas nelaimes paglābis tvana gāzes detektors, kas nostrādājis līdzīgi parastam dūmu detektoram un kura griezīgais signāls spējis pamodināt kādu no mājas iemītniekiem, pirms uguns bija paguvusi ieskrieties… Ja jūsu mājās vēl nav dūmu detektora, varbūt ir laiks to iegādāties.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl