Pēc 20 stundām glābējiem izdevies likvidēt plašo riepu ugunsgrēku Brocēnu novadā

0 Komentāru
Pēc 20 stundām glābējiem izdevies likvidēt plašo riepu ugunsgrēku Brocēnu novadā
DEGPUNKTĀ

Naktī uz piektdienu, 7. februāri, ugunsdzēsējiem izdevies likvidēt plašo riepu un ēku ugunsgrēku kāda ražošanas objekta teritorijā Brocēnu novadā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ugunsgrēks, kurš izcēlās ceturtdien plkst. 4.00, tika likvidēts piektdien plkst. 1.00 naktī. Tajā kopumā degušas riepas 500 kvadrātmetru platībā un divas mūra ēkas 300 kvadrātmetru platībā.

Lasi vēl ”Lielas liesmas un briesmīgi daudz ugunsdzēsēju mašīnu!” Vietējie stāsta par postošo ugunsgrēku Saldus pievārtē

Kā vēstīts, ugunsgrēks bija izcēlies SIA “Makrol” ražotnē. Uzņēmuma īpašniece Inita Ābele pastāstīja, ka nodegušajā ēkā atradusies riepu smalcināmā iekārta un uzņēmuma birojs. Silto laikapstākļu dēļ ēkā bijusi atslēgta apkure. Ceturtdien viņa vēl nevarēja pateikt uzņēmumam nodarīto zaudējumu apjomu, vien atzina, ka tie ir būtiski.

“”Makrol” 2016. gadā izsniegta atļauja piesārņojošai darbībai – nolietoto riepu vulkanizācijai un sagriešanai ar jaudu 1380 tonnas gadā,” teica Kļaveniece.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, 2018. gadā “Makrol” apgrozījums bija 117 806 eiro, savukārt zaudējumi -15 639 eiro.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru