“Pati aizdegties taču nevarēja”; Lucavsalā nodeg dārza būdiņa

Pievienot komentāru

Dūmu mutuļi, kas šodien ap vieniem dienā pacēlās virs Lucavsalas dārziņiem, bija vērojami no abiem Daugavas krastiem. Dega neliela koku māja, kuru, pēc vietējo domām, kāds aizdedzinājis speciāli.

Pusdienlaikā Lucavsalas dārziņos aizdegās kāda neliela koka būda. Ugunsdzēsēji notikuma vietā ieradās ātri, taču pasargāt celtni no liesmām tā arī neizdevās, tā nodega pilnībā. Netālu no notikuma vietas sastaptie vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka veco māju kāds aizdedzināja.

“Tur dzīvoja divi brāļi. Mēs viņus nepazīstam, viņi dzīvoja ar suņiem. Vēlāk viņus no turienes izdzina un īpašumu iedeva citam vīrietim. Viņš tāds nabags cilvēks, ar bērniem. Viņš te tikko sāka iedzīvoties, un viss. Šodien jau deg. Nu pati aizdegties taču nevarēja. To sarīkojuši tie, kurus izmeta, visdrīzāk, kas tad cits,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Par laimi, ugunsgrēka brīdī būdā neviens neatradās. Nepilnas stundas laikā glābēji savu darbu notikuma vietā pabeidza, un krāsmatas devās apsekot policisti. Likumsargi skaidros, vai bažas par ļaunprātību ir pamatotas.