Pāri palikušas tikai ķieģeļu sienas un skurstenis! Strādnieku nolaidības dēļ Rembatē aizdegas privātmāja

0 Komentāru

Kādas sievietes mājā nesen viesojušies strādnieki, kas uzstādījuši jaunu apkures iekārtu. Diemžēl procesā pieļauta kļūda. Tagad par svešu neizdarību jāmaksā ar visu, kas gadiem sakrāts, turklāt māja nav bijusi apdrošināta.

No īpašuma Rembatē, Lielvārdes ielā, pāri palikušas tikai ķieģeļu sienas un skurstenis. Saimniece Vija saka, – vecumdienās jāsāk viss no nulles. Ugunsgrēks nesen atjaunotajās iekštelpās bijis pēdējais, ko varējis gaidīt.

Vija saka, – labi, ka pašiem izdevies glābties. Sieviete varonīgi no liesmām iznesusi savu kopjamo tuvinieku, kurš ir piekalts gultai, neļaujot viņam sadegt dzīvam.

Par ugunsnelaimes iemesliem viss ir skaidrs, – salaiduma vietā starp skursteni un krāsniņu pieļauta kļūda būvniecības laikā. Nesen tikai uzstādīta jaunā apkures iekārta, un tagad, iespējams, būs gara skaidrošanās ar strādniekiem.

Vija saka, – tagad gluži bez pajumtes nav palikusi. Sieviete paliek pie radiem un draugiem, bet savs stūrītis tomēr ir un paliek savs. Vija cer, ka pēc krāsmatu nolīdzināšanas turpat blakus varēs uzcelt nelielu jaunu namiņu, jo atjaunot esošo ēku gluži vienkārši nav izdevīgi.

Vija ļoti pārdzīvo par saviem mājdzīvniekiem, bet lielākās skumjas ir par ģimeni, kas vienmēr pie viņas pulcējusies kuplā skaitā un ne tikai svētkos un godos, bet arī tāpat vien.

Ikviens var palīdzēt Vijai sākt dzīvi no jauna, zvanot pa tālruni 90067088 ziedojot 1,42 eiro.

0 Komentāru