Kombinācija – piektdiena un 13. datums – daudziem skeptiķiem nešķiet nekas vērā ņemams, taču vairākiem Baltezera iedzīvotājiem tas tagad būs datums, kurā ievērot vēl lielāku piesardzību un uzmanību.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • juris

  juris

  'Ārstēt citu slimības, ķert noziedzniekus un dzēst ugunsgrēkus prot jebkurš pusmaz debils mūsu zemes pilsonītis. Izņemot. protams, profesionāļus. Ziniet, kādēļ, nav iespējams nodarboties ar seksu Doma laukumā - nomocīs ar padomiem kā pareizi to darīt.
 • Vite

  Vite

  Kad mums sāka degt māja (Ādaži), 2 ekipāžas no Rīgas un no Saulkrastiem brauca 35!!! minūtes!!!. Mums bija ugunsdzēšamie baloni, kādi 3 gb. Cik nu varējām, paši dzēsām. Mums palaimējās, jo lielo liesmu paši kaut kā nodzēšām. Nebūtu šo balonu, mūsu māja 35 minūšu laikā būtu pārvērtusies par oglīti. Cilvēki- aizdomājaties, nopērkat ugunsdz. balonus. Dažkārt viņu esamība var daudz ko izglābt....
 • Kika

  Kika

  Kā tādā lielā ciemā Ādažu dome neuzskata par vajadzīgu un nepieciešamību izveidot VUGD kaut vai ar brīvprātīgajiem. Viss ir skaisti , kamēr pakaļas pašiem nedeg.... Žēl guļbūves saimnieku, kuram ne tikai guļbūve nodega, bet arī 2 automašīnas...cik noprotams cilvēks ik pa laikam strādājis ārpus LV un tomēr LV uzskata par savām mājām, jo šeit dzīvo ( ko varam uzskatīt kā pievienoto vērtību mūsu iedzīvotāju skaitam valstī, jo liela daļa neatgriežas un paliek tajā Īrijā vai Anglijā). Onkulis Ēriks droš palika vismaz ar "mašīnām". Njā, tas , ka dzīvo pie Baltezera, nenozīmē , ka no visa šai dzīvē paglābs.
  • Gicis

   Gicis

   Par VUGD neesamību varat pateikties Vējonim,ar kura gādību Ādažos tika likvidēts depo,jo esot par dārgu,tagad viss smuki nodeg pa tīro un ir forši.
 • Janis

  Janis

  Nē nu varēja vēl to guļbūvi savienot ar koka tiltiņu kopā ar blakus māju, kur skatās būvvalde ļaujot būvēt tik tuvu mājas!?!
  • Anton

   Anton

   Māju attālums vnk perfekts!!!!!!!!! Tā teikt pa lēto kaimiņš droš nopirka to blakus mājeli un piecēla savu dvīneni pa visām varītēm blakus , pie ūdens un būvvalde dāsni atbalstijja. Cik noprotams pirmā ir bijusi uzcelta guļbūve un tad ir iegādāts īpašums, kas atļauts celt uz vecajiem pamatiem. Hallo blakus guļbūvei, kas principā pati par sevi, varētu būt uzskatāma, ka nav ugunsdroša. Pilnīgs sviests............. un tai dvīnenei, piem mājas teritorijā, kas droš nav viņu īpašumā ir bijusi apsardze pa perimetru.... Cerams,ka kādu rezumē izmeklētāji sameklēs mahūberu starpā.
 • Juris

  Juris

  Problēma jau ir tajā apstāklī ka likvidēja Ādažos ugunsdzēsējus. VUGD diemžēl ierodas no Jaunciema vai Saulkrastiem. Savukārt valsts neļauj pašvaldībai ar to nodarboties jo tiek dublēti valsts pakalpojumi.
 • Jānis Pērkons

  Jānis Pērkons

  Apdrošināšana ? Nafig vajag, vieglāk jau pēc tam paraudāt interneta
  • AA

   AA

   A “nafig” gudri dir*t šeit, ja Jums nav nekādas informācijas par to vai māja bija apdrošināta?
 • Ilze

  Ilze

  Arī ugunsdzēsējus gaidīdami ,ka ziņo,ka 30.min.,varēja auto izdzīt no pagalma un iznest svarīgo.
  Žēl protams un Nedo Dies nevienam to piedzīvot.
 • Jānis Četvergs

  Jānis Četvergs

  Ēriks tagad zinās kas ir dūmu detektori un ugunsdzēšamie aparāti. It sevišķi guļbūvēs! Un nevajag vainot glābējus paša nolaidībā!
  • Inga

   Inga

   Pirmkārt nevajag komentēt,ja Jūs neko nezināt.Otrkāt ugunsdzēsēji bija izsaukti ļoti laicīgi,tāpēc savus komentārus paturiet pie sevis.
   • @janisnezinamais

    @janisnezinamais

    Inga, ugunsdzēsēji saka, ka atbrauca 10 minūtēs no izbraukšanas brīža. Līdz ar to pārmetumi lieki. Ko jūs gribat? Lai ugunsdzēsēji maģiski teleportējas?

    Tomēr vienmēr jau visu pirms pašiem jānodrošina ugunsdrošība mājās.
   • Inga

    Inga

    Ugunsdzēsēji neatbrauca10 min.Turpat netālu dzīvoju un zinu kad tika izsaukti ugunsdzēsēji un cikos viņi atbrauca.
   • to @janisnezinamais

    to @janisnezinamais

    No kurienes tad ir braukts, ja 10 minūtes pēc izsaukuma? Kur reāli tuvākais VUGD atrodas, ka tik ātri var atbraukt 10 min laikā? Ādažos? Tur no Pērles jau sākas ēzeļu taka, pa kuru varētu būt ar smago mašīnu jābrauc 5 min, to ceļa posmu vien... Ja vecajā Ādažu VUGD ir ugunsdzēsēji nevis Pašvaldības policija, tad ok ,varētu būt 10 min, bet tak ne no Rīgas...
    Protams VUGD te nav runa par to, kā cilvēki darīja savu darbu... Reāli viņi dabūja maldīties pa ceļiem... Baltezera-Gaujas kanāls, kur tiltiņš nav pārbraucams ar auto Alderos...,Alderi...Berlats....Suņu viesnīca... Skatīties no malas bija vnk BRIESMĪGI, bet cilvēks , kas nav vietējais un pieļaujams , ka kartē nav atrodams īpašums, kā varētu atrast....MALDĪTIES...
  • Oskars Virsis

   Oskars Virsis

   Ērikam nebija guļbūves ēka. Uz vina maju uguns parmetas jau, kad glabeji ieradas. Vajag noklausities sizetu!
 • Rolands Berzins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!