1 komentārs

Jāatzīst, ka grūti iedomāties kādas izbailes piedzīvojis kāds Rīgas iedzīvotājs, kad 8. stāva augstumā pēkšņi apstājusies lifta kabīne, savukārt visapkārt uzvēdījis spēcīgs deguma aromāts.

Pirmdien plkst. 11.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 9. daļā atskanējis trauksmes signāls. Kādā augstceltnē Krišjāņa Valdemāra ielā izcēlies ugunsgrēks. Zvanītājs bijis viens no ēkas iedzīvotājiem, kurš vienatnē izdzīvojis adrenalīna pilnus mirkļus.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji ar glābšanas inventāru atbrīvojuši iesprūdušo cilvēku. Vienlaikus kolēģi devušies izlūkos un atklājuši, ka 13. stāvā jeb ēkas bēniņos aizdedzies viens no lifta motoriem, kas arī radījis bīstamo sadūmojumu. Taču tālākos darbus nedaudz aizkavējis fakts, ka motori atradušies zem sprieguma.

Vada komandieris Rihards Šteins norāda, ka šajā situācijā viss risinājies gana raiti, un, līdzko elektrība atslēgta, arī salīdzinoši niecīgais ugunsgrēks veiksmīgi likvidēts. Tomēr vīri notikuma vietā uzkavējušies vēl labu brīdi, jo bija jāpārliecinās par to, ka mājas iedzīvotāji ir drošībā.

Savukārt sastaptie daudzstāvu nama iemītnieki ir visai izbrīnīti par notikušo. Vairums negadījuma brīdī bijuši darbā, savukārt tie, kuri atradušies ēkā, nav pat nojautuši par dramatiskajiem notikumiem augšstāvos vai nodomājuši, ka ugunsdrošības trauksmes sirēna skan, jo mājā notiek mācības.

Pēc ugunsgrēka likvidēšanas ēkā paviesojušies policisti, kuri tālākās izmeklēšanas laikā noskaidros precīzus nelaimes gadījuma iemeslus, kā arī liftu dienesta vīri, kuri veiksmīgi novērsuši defektu, lai jau šodien mājas iedzīvotāji atkal varētu izmantot liftus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl