Komentāri

Durbes novadā kādam sirmam vīram ļoti paveicies ar kaimiņiem. Ja nebūtu dāmas no blakus mājas, iespējams, kunga šobrīd vairs nebūtu. Vīrietis vakarā skatījās televīziju un nemaz nenojauta, ka no vienas puses deg viņa māja.

Dunalkas pagastā ciematiņā “Rāva” reti kura no vietējām mājām vēl tiek apdzīvota, tādēļ apkārtnē dzīvojošie viens otru ļoti labi pazīst un pieskata. Trešdienas vakarā, kad virs kādas no ēkām pacēlās melni dūmi, ko pagasta otrā malā noturēja vien par paprāvu ugunskuru, Gunta, pazīstot savu 84 gadus veco mājas īpašnieku, saprata, ka sirmais kungs ugunskuru viens kurt neizdomātu. Pateicoties kaimiņienei, ugunsnelaime nekļuva par traģēdiju ar cietušajiem vai bojāgājušajiem.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, sākumā aizdedzies šķūnis un pēcāk liesmas jau pārmetušās uz dzīvojamās ēkas bēniņiem, izpostot visu kunga iedzīvi. Tā kā māja bija ļoti sena, visticamāk, ugunsgrēku izraisīja novecojuši elektrības vadi. Vīrietim jāpasakās kaimiņienēm par drosmi. Bez palīdzības viņš, iespējams, neizdzīvotu.

Dunalkas pagasta pārvaldei ir informācija, ka vīrieša veselībai viss ir kārtībā, un viņš bez jumta virs galvas nepaliks. Šobrīd kungs ir apmeties pie dēla Liepājā.

Foto

Lasi vēl