“Palikušas tikai drēbes, kas man mugurā! Viss pārējais sadega!” Ugunsgrēks noposta māju Vecāķos

Pievienot komentāru

Vecāķos kāds kungs šobrīd meklē jaunu mājvietu, jo viņa lolotais namiņš sadedzis. Par spīti tam, ka Egīls vienmēr pirms došanās ārpus mājas apzinīgi izslēdz gandrīz visas darbojošās elektroierīces, šoreiz viena no tām viņu pievīla. Naktī uz ceturtdienu, 7. martu, ledusskapī sākās īssavienojums, un dzirkstele ātri vien pārauga liesmās.

Egīls notikumu brīdī strādāja naktsmaiņā, un ap plkst. 2.00 no dēla saņēma satraucošu zvanu. Vīrietis steidzās atpakaļ uz savu mājvietu – tikai, lai nolūkotos, kā to pārņem plašs ugunsgrēks, kas laupīja visas sadzīves mantas.

Uguns plosījās ilgi, iemetoties arī ēkas jumtā. Ugunsdzēsējiem nācās to atlauzt, lai tiktu klāt degošajām skaidām, kas, kārtīgi nenodzēstas, jebkurā brīdī varēja atsākt gruzdēt.

Ugunsgrēka iemesls neesot tālu jāmeklē – nakts vidū bija radies elektrības īssavienojums, un Egīlam ir skaidrs, kura no elektroierīcēm viņu pievīla.

Šis namiņš bija vienīgā Egīla dzīvesvieta. Tagad nāksies meklēt mājvietu pie radiniekiem, vismaz līdz brīdim, kad radīsies iespēja rekonstruēt sadegušo ēku.

Ja kāda rīcībā ir būvmateriāli, kas Egīlam varētu noderēt remondarbiem, piemēram, jumta seguma materiāli vai siltinājuma vates ruļļi, raidījums “Degpunktā” aicina zvanīt nama saimniekam pa tālruņa numuru 29627549.