“Paliku darba drēbēs, pārējais sadega!” Ugunsgrēks Limbažu pusē atstāj pensionāru bez pajumtes

10 komentāri
“Paliku darba drēbēs, pārējais sadega!” Ugunsgrēks Limbažu pusē atstāj pensionāru bez pajumtes

Vecumdienās palicis bez jumta virs galvas un visas iedzīves – tiks skaudrs stāsts piemeklējis pensionāru Imantu Bērziņu no Limbažu novada. “Degpunktā” komanda aicina palīdzēt vīrietim vismaz tik daudz, lai mūža nogali sirmais kungs varētu pavadīt cilvēka cienīgos apstākļos.

Pāri palikušas pāris sienas un skurstenis, dzīve jāsāk no nulles, pēc ugunsgrēka savās mājās Skultes pagasta Mandegās saka pensionārs Imants. Viņš nenoliedz, ka pats vien būšot vainīgs ugunsnelaimē. Esot atkritumos izbēris atdzisušas ogles, bet acīmredzot kāda no tām vēl kvēlojusi.

Cik jaudājis, pensionārs centies pats cīnīties ar liesmām. Tikmēr kaimiņi saukuši glābējus.

Imants saka, – no iedzīves nav palicis pilnīgi nekas. Nepaspējis pat dokumentus paķert, kur nu vēl kaut ko no vērtīgām mantām. Vīrietis pārdzīvo ne tikai par īpašumu, bet arī par saviem draugiem kaķiem, kuri piedzīvojuši traģisku galu.

Imants ir objektīvs un paškritisks. Vīrietis saka, ka necer vairs vecumdienās uz ko jaunu un smalku. Galvenais, lai būtu jumts virs galvas, bet tam nepieciešami līdzekļi un būvmateriāli. Vīrietis iecerējis dzīvošanai pielāgot ugunī neskarto pirtiņu.

Imantam var palīdzēt, zvanot pa tālruni 90067088 (maksa 1,42 eiro). Savukārt ar pašu Imantu personīgi var sazināties pa tālruni 29192464.