“Palika pāri tikai zelta ķēdīte un laulības gredzens!” Liepājā dārza mājā sadeg divas sievietes

0 Komentāru
“Palika pāri tikai zelta ķēdīte un laulības gredzens!” Liepājā dārza mājā sadeg divas sievietes

Pagājušajā nedēļas nogalē Liepājā, Ķiršu ielā, dārziņu masīvā ugunsgrēkā gājušas bojā divas sievietes. Mirušās atrastas pilnībā sadegušas un tikai ar piederīgo palīdzību noskaidrots, ka tās bijušas divas sievietes.

“No sievas palika pāri tikai zelta ķēdīte un laulības gredzens,” tā raidījumam “Degpunktā” teica kāds ugunsgrēka vietā sastapts vīrietis. Ugunsgrēkā mirusi arī ģimenes draudzene. Viss noticis, kamēr vīrs bijis darbā. Viens no kaimiņiem glābšanas dienestam ziņojis par stipriem dūmiem, kas nākuši no blakus mājas teritorijas. Ugunsdzēsēji, lai tiktu līdz notikuma vietai, ar grūtībām sameklējuši piebraukšanas ceļus, jo mājiņa atradās aizlaistas un aizaugušas teritorijas vidū.

Bojāgājušās sievietes glābēji atraduši zem gruvešiem, iespējams, ugunsnelaimes sievietes saelpojušās dūmus, zaudējušas samaņu un nav spējušas pašu spēkiem tikt ārā no ēkas. Šobrīd tiek izmeklēti nelaimes cēloņi un par iemesliem var tikai spekulēt. Viena no versijām, pie kuras pašlaik strādā policisti, ir neuzmanīga rīcība ar uguni vai smēķēšana. Ugunsdzēsēji glābēji atkārtoti brīdina iedzīvotājus ievērot elementārus drošības noteikumus, lai pasargātu sevi un īpašumu no postošas nelaimes.

Nodegušās mājas saimnieks atklāj, ka uz šīs zemes nodzīvojis vairāk nekā deviņus gadus. Neatkarīgi no postošā ugunsgrēka teritoriju nepametīs. Ir vajadzīgs laiks, lai atgūtos, un vīrietis plāno uzbūvēt jaunu mājokli.

0 Komentāru