Palika bez dzīvesvietas un darba telpām: Pārdaugavā nodeg sarga būdiņa

0 Komentāru

Piektdienas rītā liesmas apņēma kādu apsarga būdiņu netālu no tirdzniecības centra “Rīga Plaza”. Glābēji ar liesmām tika galā veikli, taču tās paspēja ieskrieties, un koka namiņš ar visām tajā esošajām mantām izdega pilnībā.

Bez dzīvesvietas un darba telpām palicis Staņislavs. Vīrietis strādā par apsargu diennakts stāvlaukuma teritorijā Stāvajā ielā, un sarga būdiņa, kurā viņš bija arī apmeties, ap plkst. 8.00 nodega.

“Aizgāju uz tualeti. Tualete te nav tālu no mums. Pieeju, skatos, man stūris deg, kreisais stūris. Apjuku, saķēru ugunsdzēšamo aparātu, izpūtu, nepalīdzēja. Skrēju pēc ūdens. Atskrienu ar ūdens spaini, ja iepriekš dega stūris, tad tagad jau dega aizkari. Uzlēju ūdeni, bet arvien karstāks un karstāks. Atnesu it kā divus spaiņus, skrēju pakaļ vēl, bet tad sāka krist vadi,” par notikušo stāsta Staņislavs.

Kas varēja nelaimi izraisīt, Staņislavs neņemas spriest. To noskaidrošot glābēji. Arī apsvilušais deguns un mati vīrieti īpaši nesatrauc. Vairāk skumdina sadegušie dokumenti, viņam vērtīgās mantas, kuras nu vairs neatgriezt.

“Nav jau tik baisi, cik morāli tas ir briesmīgi. Tas un šis. Otro reizi es tur nelīstu, te kaut kas uz galvas uzkrita vai no augstās temperatūras ”pieķēra”. Dzīvs un dzīvs. Te vēl apdega, tie visi ir sīkumi. Dzīvs un dzīvs,” teic cietušais sargs.

0 Komentāru