Paldies ziedotājiem! Ģimene, kurai Preiļu novadā uguns nopostīja māju, ir saņēmusi ievērojamu finansiālu atbalstu

Pievienot komentāru
Paldies ziedotājiem! Ģimene, kurai Preiļu novadā uguns nopostīja māju, ir saņēmusi ievērojamu finansiālu atbalstu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Otrdien “Degpunktā” vēstīja par ugunsgrēku Preiļu novadā, kur daudzbērnu ģimene palika bez mājām. Pateicoties atsaucīgiem iedzīvotājiem, ziedojumu tālruņi bija karsti un mums visiem kopā ir izdevies sniegt palīdzīgu roku kritiskā brīdī.

Labas ziņas saņemtas no labdarības fonda ”Pēc ugunsgrēka”. Preiļu pusē ugunsgrēkā cietušajai Lindu ģimenei savākti ievērojami līdzekļi, kas būs liels atspaids jaunas mājas būvēšanā. Veco māju pirms dažām dienām pilnībā nopostīja no apkures iekārtas noklīdusi dzirkstele.

“Šausmīgi baisi, to nevar aprakstīt, nevar izstāstīt. Pats baisākais ir tas, ka divdesmit dzīves gadi kaķim zem astes. Bija sapnis un vairs nav,” par notikušo stāstīja daudzbērnu mamma Nadežda.

“Uz šo dienu saziedotā summa ir 7921 eiro. Mums ir informācija, ka viņiem ir iedots dzīvoklis un kāds ir palīdzējis ar vagoniņu. Mēs pieņemam, ka kopā mēs esam spēks un šo naudu viņi varēs tērēt mājas būvniecībai, panākot tos 20 gadus, kuri šobrīd ir zaudēti,” norāda fonda “Pēc Ugunsgrēka” pārstāvis Artūrs Hroļenko.

Kad māja būs gatava tik tālu, lai varētu ievākties, organizācija ”Pēc ugunsgrēka” piedāvās cietušajiem bez maksas no noliktavas paņemt tādas preces kā ledusskapi, gāzes plīti, televizoru un citas ikdienā nepieciešamas mantas.

“Degpunktā” aicina turpināt labdarības maratonu, jo ziedojumu tālruņi 90203909 un 90006860 joprojām ir atvērti. Zvanot uz pirmo numuru, ziedosiet daudzbērnu ģimenei 1,50 eiro, bet, zvanot pa otru tālruni, dāvināsiet 4,27 eiro.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā