“Paldies visiem ziedotājiem!” Ugunsgrēkā cietusī kuplā Veipu ģimenes māja tiks atjaunota

Vēl dažas dienas atpakaļ raidījumā “Degpunktā” vēstīts par postošo ugunsnelaimi Valkas pievārtē, kur dievbijīgā Veipu ģimene – kopā deviņi cilvēki – palika bez pajumtes. Ir sagaidītas labas ziņas, kas noteikti iepriecinās ne tikai kuplo saimi, bet arī visus, kas juta līdzi un turēja īkšķus par cietušajiem. Visticamāk, jau tuvākajā laikā viņi atkal varēs dzīvot zem sava jumta.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Aigars

  Aigars

  Opiņā, šim īpašumam krāsoju fasādi un jumtu. Tiesa, tai laikā, īpašumu apsaimniekoja Zelču ģimene. Divi brāli, viens no viņiem bija dravnieks un saimniece Anastasija. Viņas mīļākā rīta mantra bija: dari, ka dēļ sevis. Kautgan, darbs tika veikts uz goda, bet par zupas tiesu, tāda ir provinces specifika.
  Labprāt jau atbalstītu nākamo paaudzi ar pārtiku: sausais piens ( Valio, Somija 4kg) un meža veltes melleņu ievārījumu, jo rakstā lasīju, ka ģimenē gaidāms pieaugums.
  Gadījums no dzives: Rīgā, gaļas paviljonā, uz klona grīdas, ceļos stāv mazgadīgs skuķēns un lūdz palīdzību. Nopirku kilogramu apelsīnus un aiznesu viņai, pretīm saņēmu pateicību- iebāz tos apelsīnus sev ... , es prasu naudu. Kā būt? Padalaties ar pieredzi.
 • Aigars
 • Kārlis Kantsons
  • X

   X

   Neskaud! Un neliekuļo. Šis ir cits stāsts par citu nelaimi. Prieks, ka arī šiem cilvēkiem palīdzēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!