“Paldies visiem!” Līdzcilvēku atbalsts palīdz deviņu bērnu ģimenei atgūties pēc postoša ugunsgrēka

0 Komentāru

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par Zvaigžņu ģimeni Viesītes pusē, kuri piedzīvoja ugunsgrēku un noskatījās, kā sadeg kūts un saimniecības ēka, kas laukos faktiski nozīmē palikšanu bez iztikas līdzekļiem.

Saimniecības galva Ziedonis nespēja valdīt asaras, stāstot par notikušo. Taču jau dienu vēlāk, “Degpunktā” var pavēstīt, ka daudzi jo daudzi līdzcilvēki un svešinieki ir nākuši ģimenei palīgā.

Kā stāsta biedrības “Pēc ugunsgrēka” pārstāvis Artūrs Hroļenko, ģimenei saziedoti 3227 eiro un 38 centi. “Liels paldies visiem par atbalstu. Rīt ģimene plāno atbraukt pie mums uz noliktavu, saņemt mantas. Pat Viesītes novada domes priekšsēdētājs palīdz ar transportu. Tā kā rīt mēs pilnībā nokomplektēsim to ģimeni ar tām mantām, kas vairāk nav izmantojamas,” min Hroļenko.

Šobrīd Zvaigžņu ģimenei nelielu finansiālu atbalstu sniegs arī pašvaldība, tāpat ziedojumi ir skaitīti uz Ziedoņa privāto kontu, tāpēc jau tagad ir skaidrs, ka saimniecība tuvākajā laikā piedzīvos savu atdzimšanu.

“Iespējams, ka līdzekļi būs nepieciešami vēl, jo tiek plānots, ka ģimene par šiem līdzekļiem pirks sev materiālus, lai uzbūvētu sev jaunu kūti un šķūni,” norāda Hroļenko.

Jebkurā gadījumā joprojām ir atvērta ziedojumu tālruņa līnija 90067088. Viena zvana maksa ir 1,42 eiro. Ja līdzekļu būs vairāk nekā nepieciešams, tie tiks novirzīti citiem labdarības projektiem.

0 Komentāru