Paldies vērīgiem kaimiņiem – dzīvokļa balkonā Kuldīgā no izsmēķa sākas ugunsgrēks, ko tomēr izdodas novērst

0 Komentāru
Paldies vērīgiem kaimiņiem – dzīvokļa balkonā Kuldīgā no izsmēķa sākas ugunsgrēks, ko tomēr izdodas novērst
Foto: Ekrānuzņēmums

Smēķēšana dzīvojamos sektoros ir liela problēma, jo īpaši vasarā, kad kaimiņu logos iet dūmi. Tāpēc likumos jau ieviestas normas, kas nosaka dažādus ierobežojumus, tomēr praksē smēķētājus pie rokas neviens neķer. Tikai reizēm viņi sevi soda paši. Piemēram, Kuldīgā kāda dzīvokļa saimnieks izraisīja uz balkona ugunsgrēku, kas varēja beigties ļoti bēdīgi, tomēr šoreiz talkā nāca kaimiņi.

Kuldīgā, Gaismas ielā, daudzdzīvokļu mājā gaišā dienas laikā dedzis balkons. Tā kā ugunsnelaime notikusi pēdējā – piektajā – stāvā, tad aizdomas, ka pie vainas varētu būt kāda kaimiņa izmests izsmēķis, tiek izslēgtas. Vietējie saka, – pats saimnieks šoreiz vien būšot atbildīgs par skādi, kas, par laimi, neizvērtās daudz nopietnākā ugunsgrēkā.

Iedzīvotāji stāsta, ka ugunsnelaime, visticamāk, radusies no izsmēķa un uguns licis par sevi manīt, kad dzīvokļa īpašnieks jau pusstundu bija izbraucis un mājās bija palikusi viņa meita.

Kaimiņi steigušies šokētajai meitenei palīgā. Kopīgiem spēkiem notikusi cīņa ar liesmām, bet bez ugunsdzēsēju palīdzības nevarēja iztikt.

Ugunsdzēsēji dažās minūtēs apslāpējuši visu, kas vēl deg un gruzd, kā arī izvēdinājuši telpas. Laimīgs gadījums, ka šajā reizē mājās bija skolas vecuma meitene, kas spēja pasaukt palīgus. Ja dzīvoklī nebūtu neviena un palīgi tiktu izsaukti novēloti, skāde būtu daudz, daudz lielāka.

0 Komentāru