Paldies atsaucīgiem iedzīvotājiem! Rojā ugunsgrēkā cietusī ģimene saņem tik nepieciešamo atbalstu

Pievienot komentāru
Paldies atsaucīgiem iedzīvotājiem! Rojā ugunsgrēkā cietusī ģimene saņem tik nepieciešamo atbalstu

Otrdien “Degpunktā” rādīja reportāžu no Talsu novada Rojas pagasta, kur vietējā iedzīvotāja Mudīte Rutka pārdzīvojusi uguns postu un kopā ar vīru palikusi bez mājām. Uz lūgumu palīdzēt ar ziedojumiem, atsaukušies ļoti daudzi un, iespējams, cietušajiem jauna māja nemaz nav tik nereāls sapnis.

Par Mudītes un viņas vīra bēdu tagad zina visa Rojas apkārtne un saņemti vairāki piedāvājumi palīdzēt. Ģimene pēc postoša ugunsgrēka palika tikai ar to, kas tajā brīdī bija mugurā un līdzi.

Lasi vēl: Rojas iedzīvotāja ugunsgrēkā pazaudē visu savu iedzīvi. Aicinām palīdzēt!

Labdarības fonds “Pēc ugunsgrēka” saka paldies visiem ziedotājiem. Jaunam startam savākta pieklājīga summa un tas ir tikai sākums. Fonda pārstāvis norāda, ka pastāv ļoti liela iespēja māju celt no jauna. Pārējās mantas ir pieejamas jau tagad un uzreiz.

Joprojām ir atvērts labdarības tālrunis 90067088. Viens zvans jums izmaksās 1,42 eiro. Ja variet ziedot lielāku summu, tad zvaniet pa telefonu 90006860. Maksa par zvanu 4,27 centi. Tāpat savu veltījumu Mudītes Rutkas ģimenei varat nodot ar mājas lapas “pecugunsgreka.lv” starpniecību.