Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Aknīstē noposta vietējo iedzīvotāju kūtiņas

Komentāri

Otrdien, 30. maijā, Aknīstē, Saltupes ielā, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kas nopostīja vietējo iedzīvotāju kūtiņas 400 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji izsaukumu saņēmuši ap plkst. 14.00. Pēc teju sešu stundu dzēšanas darbiem uguns apslāpēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā jaunie aknīstieši ar lopu turēšanu vairs neaizraujas, kūti apdzīvoja vien dažas vistas un pāris liellopi, kas sagadīšanās pēc aizvakar pārdoti un liesmas uz savas ādas neizbaudīja. Kūts ēkā vietējie glabā sienu un kāda ģimene tajā ierīkojusi garāžu. Vieni domā, ka uguns izcēlusies garāžā, citi vaino bērnus.

Ugunsgrēka iemeslus, protams, skaidros policija, taču tie, kas dzīvo blakus nodegušajām kūtiņām, vēlas zināt, kādēļ ugunsdzēsēji nav laikus uzsākuši dzēšanas darbus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve skaidro, ka glābēji pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, taču problēmas sagādāja ūdens ņemšanas vietas. Tās atradās 100 un 150 metru attālumā no kūts.

Foto! Uguns Aknīste noposta vietējo iedzīvotāju kūtiņas lielā platībā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl