Komentāri

Otrdien, 30. maijā, Aknīstē, Saltupes ielā, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kas nopostīja vietējo iedzīvotāju kūtiņas 400 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji izsaukumu saņēmuši ap plkst. 14.00. Pēc teju sešu stundu dzēšanas darbiem uguns apslāpēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā jaunie aknīstieši ar lopu turēšanu vairs neaizraujas, kūti apdzīvoja vien dažas vistas un pāris liellopi, kas sagadīšanās pēc aizvakar pārdoti un liesmas uz savas ādas neizbaudīja. Kūts ēkā vietējie glabā sienu un kāda ģimene tajā ierīkojusi garāžu. Vieni domā, ka uguns izcēlusies garāžā, citi vaino bērnus.

Ugunsgrēka iemeslus, protams, skaidros policija, taču tie, kas dzīvo blakus nodegušajām kūtiņām, vēlas zināt, kādēļ ugunsdzēsēji nav laikus uzsākuši dzēšanas darbus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve skaidro, ka glābēji pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, taču problēmas sagādāja ūdens ņemšanas vietas. Tās atradās 100 un 150 metru attālumā no kūts.

Foto! Uguns Aknīste noposta vietējo iedzīvotāju kūtiņas lielā platībā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl