Otrdienas rītā Salaspilī izcēlies ugunsgrēks; cietuši divi cilvēki

Pievienot komentāru
Otrdienas rītā Salaspilī izcēlies ugunsgrēks; cietuši divi cilvēki
ILZE ZVĒRA, F64

Otrdien, 3. decembrī, plkst. 5.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Salaspili, kur no kādas dzīvojamās mājas skursteņa bija redzami dūmi un liesmas.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamās mājas jumts un starpstāvu pārsegums.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki, kuri bija cietuši un tika nodoti NMPD mediķiem. Plkst.6.22 ugunsgrēks tika lokalizēts un tā kopējā degšanas platība ir 60 kvadrātmetri. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 2.decembra plkst. 6.30 līdz 3.decembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 52 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem un 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, elektrības vadi, televizors, sadzīves mantas, trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektrības stabs, vieglā automašīna, ēkas koka konstrukcijas, divas dzīvojamās mājas.