“Operators noliecās un ieraudzīja galvaskausu!” Filmējot graustu, atrod sadeguša cilvēka līķi

2 komentāri
“Operators noliecās un ieraudzīja galvaskausu!” Filmējot graustu, atrod sadeguša cilvēka līķi

Teju katrā pilsētā atrodama kādā pamesta teritorija, kas bieži piesaista atbilstošu kontingentu, jo grausti sniedz pajumti un nošķirtību no apkārtējiem. Valmierā šādas vietas ir divas – pamestais gaļas kombināts un naftas bāze, kas atrodas pilsētas nomalē, Gaides ielā.

Tieši par pēdējā īpašuma turpmāko likteni trešdien vietējās televīzijas žurnālisti veidoja sižetu. Tika intervēti īpašnieku pārstāvji. Veicot piefilmējumus, vienā no kompleksa ēkām ziņu operators nejauši uzgāja patiesi baisu atradumu.

“Tur dzīvoja “bomži”. [..] Operators nolika savu steķi pie durvīm un iegāja iekšā. [..] Viņš skatījās tālāk, vai kaut kas tur ir dedzis. Tad pagriezās pa kreisi, noliecās un ieraudzīja galvaskausu, cilvēka līķis,” atklāj viens no īpašnieku pārstāvjiem Edgars.

Šādam scenārijam nebija gatavs neviens, cilvēki uz brīdi sastinguši, taču mirkli vēlāk sapratuši, ka uz notikuma vietu jāsauc policisti.

Telpa, kur tika atrastas cilvēka mirstīgās atliekas, bija piekrāmēta pilna ar sadzīves mantām un citiem labi degošiem materiāliem. Kādēļ ugunsgrēks, kas izcēlās nelielajā istabā, nenopostīja visu ēku un nodzisa pats no sevis – joprojām ir neskaidrs. Arī aculiecinieku šai traģēdijai nav.

Tā kā bojāgājušā ķermenis gandrīz pilnībā sadega, izmeklētājiem uzreiz nebija iespējas konstatēt, vai cilvēkam ir nodarīti kādi miesas bojājumi, tāpēc šobrīd versija, ka grausta teritorijā pastrādāts noziegums, – joprojām nav izslēdzama.