“Noteikti kāds uzspridzināja!” Baiss ugunsgrēks Ropažos “aprij” jaunceltnes jumtu

3 komentāri
“Noteikti kāds uzspridzināja!” Baiss ugunsgrēks Ropažos “aprij” jaunceltnes jumtu

Ceturtdien, 6. decembrī, ap plkst. 10.00 Ropažos aizdedzies aptuveni gadu ilgi būvētas jaunceltnes jumts. Joprojām nav zināms, kā ugunsgrēks izcēlies, bet tiek apsvērtas divas versijas. Iespējams, radies elektrības īssavienojums, taču nevar izslēgt arī iespēju, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

Aculiecinieki Ropažos pamanījās uzņemt iespaidīgas, taču baisas fotogrāfijas, kurās redzams, kā viņu kaimiņu mājas jumts Ziedu ielā deg atklātās liesmās. Cilvēki zvanīja ugunsdzēsējiem, pirms ķērās pie bildēšanas, un glābēji notikuma vietā ieradās laikus, lai nekavējoties ķertos pie darba.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka 180 kvadrātmetru platībā ar atklātu liesmu deg gan jumts, gan pārsegums.

Tuvākais hidrants atradās kilometra attālumā, taču darbs bija salīdzinoši raits, stāsta vadošais komandieris, jo apgrūtinājumu neesot bijis.

Vēl nevienam nav skaidrs, kāds varētu būt plašā ugunsgrēka iemesls, taču apkārtnē par to izskan dažādas versijas.

“Noteikti kāds uzspridzināja. Varbūt saimnieks nesamaksāja naudu. Viņu šogad tikai uztaisīja,” stāsta kāds Ropažu iedzīvotājs.

Arī glābēji pēc ugunsgrēka lokalizēšanas pieļauj iespēju, ka kāds dedzinājis ar nolūku, taču viņiem reālāka šķiet versija par elektrības īssavienojumu.

Jaunie kaimiņi vēl nebija iepazinušies ar apkārtnes iedzīvotājiem, taču vietējie pārdzīvo par šo nelaimi.