Nopostīts miteklis un nopludināti kaimiņi; portatīvais dators nosvilina dzīvokli Rīgā

1 komentārs
Nopostīts miteklis un nopludināti kaimiņi; portatīvais dators nosvilina dzīvokli Rīgā

Svētdien ap pusdienlaiku Rīgā, Cēsu ielas 41. nama 2. korpusā, uzliesmoja otrā stāvā dzīvoklis. Liesmas plosīja vienistabas mitekli, pa logu nāca melni dūmi.

Aizdegšanās brīdī dzīvoklī neviena nebija. Bet neatkarīgi no kodīgajiem dūmiem kaimiņi sākumā neko nemanīja. Pirmais ar nelaimi aci pret aci sastapās pats dzīvokļa īrnieks, kurš tobrīd atgriezās mājās no darba. Ieraugot nelaimi, uzreiz tika izsaukti glābēji.

Pēc mirkļa pagalmā iebrauca vairākas ugunsdzēsēju ekipāžas un neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu brigādes. Glābēji uzsāka iedzīvotāju evakuāciju un liesmu dzēšanu.

Neņemot vērā operatīvo reakciju, paglābt mitekli un tajā esošās mantas neizdevās. Sadega visa iedzīve un nopludināti apakšējie kaimiņi. Tika skarti arī tuvākie otrā stāva kaimiņi.

Ar pašu dzīvokļa īrnieku sazināties neizdevās, bet sociālajos tīklos viņš vēstījis par iespējamiem aizdegšanās iemesliem. Nelaime varēja izcelties no portatīvā datora, kas bija atstāts mājās uz galda. Iespējams, tam bija izlādējusies baterija, kas sagājusi uz “īso” un uzliesmojusi.

Postaža būtu pamanīta daudz ātrāk, ja degušajās telpās būtu uzstādīti dūmu detektori.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošajām ziņām, dzīvokļa īpašnieks jau ir informēts par notikušo, un atliek vien cerēt, ka dzīvoklis bija apdrošināts.

TOP komentāri

  • Arturs
    0 0 0

    Arturs

    Nebūtu slikti noskaidrot īsto iemeslu degšana. Ja tā baterija bija pilnībā tukša tad drīzāk iemesls jāmeklē citur. Jāskatās vai neparādās šis dzīvoklis tirgū būtu labi tajā kvartālā, ko remontējamu nopirkt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl