No rozetes uzliesmo balkona grīda ekskluzīvā Rīgas dzīvokļu ēkā

1 komentārs
No rozetes uzliesmo balkona grīda ekskluzīvā Rīgas dzīvokļu ēkā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Rīgas ugunsdzēsējiem ceturtdienas rīts sākās ar trauksmi, jo saņemts izsaukums par bīstamu ugunsgrēku daudzdzīvokļu mājā blīvi apdzīvotā rajonā netālu no ostas. Šādās reizēs uz adresi tiek sūtīti lieli glābēju spēki, un šoreiz tas noteikti atmaksājās, jo namu izdevās pasargāt no iznīcības.

Viesturdārzā, Eksporta ielā 8, atrodas kāds ekskluzīvs astoņu dzīvokļu nams. Rīta agrumā tas negaidīti uzliesmoja. Ar atklātu uguni dega balkona grīda, ārsiena un jumta konstrukcijas. Postaža pamanīta laikus un visi, kas tobrīd atradās telpās, paspēja evakuēties, pirms atbrauca glābēji. Īpašuma īrnieki stāsta, ka uzliesmojums notika īssavienojuma dēļ, to pašu apstiprina arī dzīvojamā kompleksa pārstāvji.

“Septītajā dzīvoklī no ārpuses atradās rozete. No turienes sākās ugunsgrēks. To sākotnēji teica ugunsdzēsējs, kas bija notikuma vietā. Tur viss ir nopludināts. Izlauzta fasāde, noņemta izolācija,” stāsta dzīvojamā kompleksa pārstāvis Anatolijs.

Kopēja degšanas platība bija piecdesmit kvadrātmetri. Postažas dzēšanā piedalījās divdesmit divi glābēji ar četrām autocisternām un autokāpnēm. Darbus adresē vīri pabeidza ap pulksten vienpadsmitiem dienā. Pēc tam mājiniekiem ļauts atgriezties dzīvokļos. Uguns posts ēkai nodarīja lielus zaudējumus, taču galvassāpes saimniekiem mazina, ka īpašums bija apdrošināts.