No liesmām un dūmiem Liepājā paglābj astoņus cilvēkus

Komentāri

Otrdien, 14. novembrī, sarkanais gailis iemeties kādā koka mājā Liepājā, un ugunsdzēsēji tikai par mata tiesu no lielas nelaimes paglābuši astoņus mājas iedzīvotājus un vairākus viņu mājdzīvniekus.

Par laimi, pateicoties pašaizliedzīgam glābēju darbam, apkārtējos namus izdevies nosargāt. Ugunsdzēsēji gan neslēpj, ka izsaukumā gājis visai karsti, turklāt, darbojoties notikuma vietā, cietuši divi ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, vīru gūtās traumas izrādījušās salīdzinoši niecīgas, un pēc paviesošanās mediķu busiņā, abi cietušie varējuši turpināt darbu.

Liepājas 2. daļas komandieris neslēpj, ka, pēc ugunsgrēka apskatot ēku, secināts, ka liesmas savu ceļu sākušas no kāpņu telpas ēkas pirmajā stāvā, kas liek domāt, ka pie vainas varētu būt, piemēram, nevērīgi izmests izsmēķis vai kāda cita neuzmanība.

Tomēr visa turpmākā izmeklēšana un iemeslu noskaidrošana nodota kolēģiem no Valsts policijas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl