No degošas mājas Rīgā izglābti desmit cilvēki

Komentāri

Desmit izglābti cilvēki, divi no viņiem nonākuši slimnīcā – tik smagas sekas ir vakarnakt notikušajam ugunsgrēkam Rīgā, Patversmes ielā 30, kad pēdējā stāva dzīvoklī aizdegās labierīcības un liesmas pārmetās arī uz pārējām telpām.

Kaimiņi saka, ka ugunsgrēks visus pamatīgi pārbiedējis, taču, tā kā mājinieki viens otru pazīst jau sen, darbojušies saliedēti un cits citam palīdzējuši, kā varējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielu pateicību vietējie šodien izsaka ugunsdzēsējiem. Ja apjukumā iedzīvotāji nav spējuši uzreiz saprast, vai visiem izdevies veiksmīgi evakuēties, tad glābēji bažas kliedējuši, rūpīgi pārbaudot katru telpu.

Policijā uzsākta nelaimes gadījuma izmeklēšana, taču diez vai atklāsies kaut kas cits kā bojājums jau minētajā gāzes iekārtā, kas iebūvēta labierīcību telpās. Atliek vien cerēt, ka dzīvoklis bija apdrošināts, jo remonts tagad prasīs pamatīgus līdzekļus.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl