Komentāri
Pamatīgs ugunsgrēks Rīgā; evakuēti 20 cilvēki un 2 kaķi
Foto: f64

Naktī uz svētdienu no lielā platībā degošas ēkas Rīgā, Jāņa Asara ielā, ugunsdzēsēji pa logiem izglābuši septiņus cilvēkus, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Neilgi pēc pusnakts ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā – ar atklātu liesmu dega trīsstāvu ēkas otrais un trešais stāvs un jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji no degošās ēkas izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem pieci tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu aprūpē.

No degošās ēkas tika evakuēti 20 cilvēki un izglābti divi kaķi. Cilvēku glābšanas un evakuācijas darbos iesaistījās un palīdzēja arī Valsts policijas un pašvaldības policijas darbinieki.

Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 600 kvadrātmetri – 50 kvadrātmetru platībā dega otrais stāvs, 100 kvadrātmetru platībā dega trešais stāvs un 450 kvadrātmetru platībā – bēniņi.

Pēc vairāk kā sešu stundu ugunsgrēka dzēšanas darba, kurā iesaistījās 33 ugunsdzēsēji glābēji, šorīt plkst. 6.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl