Pamatīgs ugunsgrēks Rīgā; evakuēti 20 cilvēki un 2 kaķi

Komentāri
Pamatīgs ugunsgrēks Rīgā; evakuēti 20 cilvēki un 2 kaķi
Foto: f64

Naktī uz svētdienu no lielā platībā degošas ēkas Rīgā, Jāņa Asara ielā, ugunsdzēsēji pa logiem izglābuši septiņus cilvēkus, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Neilgi pēc pusnakts ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā – ar atklātu liesmu dega trīsstāvu ēkas otrais un trešais stāvs un jumts.

Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji no degošās ēkas izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem pieci tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu aprūpē.

No degošās ēkas tika evakuēti 20 cilvēki un izglābti divi kaķi. Cilvēku glābšanas un evakuācijas darbos iesaistījās un palīdzēja arī Valsts policijas un pašvaldības policijas darbinieki.

Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 600 kvadrātmetri – 50 kvadrātmetru platībā dega otrais stāvs, 100 kvadrātmetru platībā dega trešais stāvs un 450 kvadrātmetru platībā – bēniņi.

Pēc vairāk kā sešu stundu ugunsgrēka dzēšanas darba, kurā iesaistījās 33 ugunsdzēsēji glābēji, šorīt plkst. 6.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Lasi vēl