“Nevarēju noticēt, ka tas patiešām notiek!” Privātmāju rajonā Juglā nodeg un iebrūk ēkas jumts

Pievienot komentāru
“Nevarēju noticēt, ka tas patiešām notiek!” Privātmāju rajonā Juglā nodeg un iebrūk ēkas jumts

Trešdien glābēji cīnījušies ar paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Juglā, Tramplīna ielā, kur kādas ģimenes īpašumam – divstāvu dzīvojamai mājai – aizdegusies terase, no kuras liesmas izpletās pat 200 kvadrātmetru platībā.

Tramplīna ielas iedzīvotāji, pamanot pirmos brīdinājuma signālus, sākotnēji nespēja neticēja notiekošajam – kaut arī maņas liecināja par izcēlušos ugunsgrēku un kaut ko pavisam nelāgu, apkārtējie, saoduši dūmus, mierināja sevi ar domu, ka gan jau kāds no kaimiņiem brīvā dabā tikai gatavo ēst.

Viens no Juglas privātmāju rajoniem pēkšņi bija tīts biezos dūmos – divstāvu dzīvojamā ēka dega 200 kvadrātmetru platībā, liesmām ieskaujot mājas jumtu, bēniņus un balkonu.

Aculiecinieku versijas saskan – uguns cēlās no mājas terases, taču iespējamais ugunsgrēka iemesls nevienam nav zināms. Kaimiņi pieļauj iespēju, ka būvdarbu rezultātā radies elektrības īssavienojums.

Pirms mājas īpašnieks varētu pat sākt domāt par mājas renovēšanu, izpostītajā mājā notiek vākšanas un uzkopšanas darbi. Draugi un kaimiņi sniedz palīdzīgu roku un palīdz ģimenei tikt galā ar ugunsnelaimes postošajām sekām.