Nelīdzsvarots vīrietis Teikā izraisa gāzes noplūdi un draud uzspridzināt māju

0 Komentāru
Nelīdzsvarots vīrietis Teikā izraisa gāzes noplūdi un draud uzspridzināt māju

Kaimiņus neizvēlās. Dažiem paveicas, dažiem – nē. Ko darīt, ja vienā dzīvoklī mīt tante-vācēja, otrā – dzērāji, bet trešajā – vīrietis ar nestabilu psihi? Vismaz tā mājas kopējo kontingentu raksturo kādas ēkas iedzīvotāji Rīgā, Kuršu ielā. Tur kāds vīrietis piedraudējis “uzlaist gaisā” visu ēku, nopludinot gāzi.

Otrdienas pēcpusdienā uz Kuršu ielu Teikas mikrorajonā steidzās policijas specvienība, jo 52 gadus vecais 3. stāva iedzīvotājs Andrejs bija atgriezis gāzi un paziņojis, ka visiem laiks doties pie Svētā Pētera. Gāzes smaku mājinieki sajutuši, kad tā jau lauzusies kāpņu telpā.

Kā pēc brīža noskaidrojies, izsaucot arī ātro palīdzību, aizdomas par to, ka Andrejs ir tā teikt ar “putniem” galvā, izrādījušās pamatotas. Policija ātri tika galā ar vīrieti, kurš grasījās uzlaist gaisā sevi ar visiem pārējiem kaimiņiem. Gāzes dienestam pēc tam atlika viņa dzīvoklī tikai veikt nelielus darbus, lai viss atkal būtu droši.

Kādu brīdi, kamēr Andrejs nomierināsies un intensīvi padzers krāsainas tabletes, gāze viņa dzīvoklim netiks pievadīta. Kas notiks tad, kad vīrietim pēc atlabšanas atkal kaut kas “aizies ciet”, kaimiņiem atliek vien minēt un cerēt uz to labāko, jo, kamēr nav noticis noziegums, piespiedu kārtā šādus cilvēkus gluži vienkārši neārstē.

0 Komentāru