Nelaime vai ļaunprātīga rīcība? Vecmīlgrāvī aizdedzies pamests bērnudārzs

Pievienot komentāru
Nelaime vai ļaunprātīga rīcība? Vecmīlgrāvī aizdedzies pamests bērnudārzs
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ukraiņu viesstrādnieku bijusī dzīvesvieta Vecmīlgrāvī tagad stāv tukša un ir pieejama teju visiem pajumtes meklētājiem. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka ēkā iekļūt nav grūti un tas, iespējams, bijis par iemeslu trešdienas rīta nelaimei. Ap plkst. 11.00 no logiem pēkšņi sāka plūst melni dūmi.

Jau kādu laiku bez remonta un iemītniekiem starp Vecmīlgrāvja un Sniega ielu slejas kāds bijušais bērnudārzs. Pirms tam šeit dzīvoja vairāki ārzemnieki, un vietējie stāsta, ka tagad dzīvība ēkā manāma tikai tumsas aizsegā. Pa namu skraidot jaunieši, meklēdami izklaides vietas.

Trešdienas rītā tuvējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju bažas apstiprinājās. Vecā bērnudārza pirmajā stāvā kaut kas aizdegās. Par laimi, cilvēki briesmas pamanīja laikus un izsauca operatīvos dienestus.

Ēkā dega loga rūtis un sienas konstrukcijas. Ugunsdzēsēji strādāja aptuveni stundu, līdz likvidēja visus liesmu perēkļus. Kaimiņiem ļoti interesē, kāpēc pēkšņi izcēlās ugunsgrēks.

Viss vienmēr bija kārtībā, nekādu ugunsgrēku nebija. Nav ne jausmas, kas te varētu tagad būt noticis, stāsta vietējie iedzīvotāji.

To, vai pie vainas bija īssavienojums elektrības vados, vai arī cilvēki, kas iekštelpās neuzmanīgi rīkojās ar uguni, tagad skaidros policija.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā