Nelaime Rīgas centrā – elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Pievienot komentāru
Nelaime Rīgas centrā – elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Rīgas centrā pagraba telpā Brīvības ielā savu darbnīcu bija ierīkojis elektriķis ar vairāk nekā desmit gadu stāžu savā profesijā. Visi viņam piederošie rīki un tehnika atradās tur, taču nekas no tā nebija apdrošināts. Ugunsgrēks darbnīcu pārņēma pēkšņi – brīdī, kad tās īpašnieks vēl atradās telpās, un vīrietim nācās rāpus meklēt izeju.

Pamatīgi sastrēgumi ap plkst. 18.00 pārņēma Brīvības ielu, un daudziem autovadītājiem nācās meklēt citu ceļu, kā nokļūt iecerētajā galamērķī. Operatīvo dienestu transportlīdzekļi pulcējās pie 138. nama durvīm, lai steigtu palīdzēt kādam elektriķim, kura pagrabā ierīkotā darba telpa bija pēkšņi aizdegusies.

Vīrietis, par laimi, laikus izkļuva no biezajiem dūmiem, taču pietiek vien ar pāris sekundēm, lai paspētu saelpoties indīgās vielas. Pie mediķiem elektriķis gan nevērsās, taču apgalvo, ka joprojām sāp plaušu apvidus un galva.

Smagnējie dūmi cauri šahtām cēlās augšup un nokļuva daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā. Ugunsdzēsēji devās pie iedzīvotājiem, lai pārliecinātos, vai kādam nav nepieciešama palīdzība.

Par postošā ugunsgrēka iemesliem telpas īpašniekam ir grūti spriest. Viņš apgalvo, ka loģiska izskaidrojuma notikušajam neesot.

Šodien darbnīcas īpašnieks cenšas aplēst zaudējumus. Sadegusi visa darbam nepieciešamā tehnika. Par laimi, piedūmojumu ugunsdzēsējiem izdevās izkliedēt salīdzinoši ātri un neviena cilvēka veselībai briesmas nedraudēja.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā