Nedienas Ziepju ielā: mājas iedzīvotāji lūdz izlikt kaimiņu, kura dzeršanas dēļ izcēlies ugunsgrēks

4 komentāri
Nedienas Ziepju ielā: mājas iedzīvotāji lūdz izlikt kaimiņu, kura dzeršanas dēļ izcēlies ugunsgrēks
EKRĀNUZŅĒNUMS

Jau vairāk nekā gadu Ziepju ielas pirmā nama iedzīvotāji Rīgā ēkas saimniekam lūdz izlikt kādu problemātisku kaimiņu no dzīvokļa. Vīrietis pārmēru lieto alkoholu, un pēc dzeršanas seko ugunsgrēki, kautiņi un citi nemieri. Ceturtdien ugunsdzēsējiem nācās glābt viņa dzīvību piedeguša katliņa dēļ.

Ziepju ielā, Ziepniekkalna apkaimē, dzīvo kāds vīrietis, kas ar kaimiņiem nav labās attiecībās un itin bieži sagādā viņiem galvassāpes. Nama iemītnieks ik mēnesi saņem ienākumus no valsts un izraisa dažāda veida nekārtības, kas traucē visiem mājas iedzīvotājiem.

Ceturtdiena nebija izņēmums, un pāris stundas pēc naudas saņemšanas vīrieša dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Viņš bija centies katliņā uzvārīt vistu, bet aizgāja gulēt, neizslēdzot plīti. Pamosties bijis grūti reibuma dēļ.

Ugunsdzēsēji klauvēja pie 56 gadus vecā vīrieša durvīm. Nesaņēmuši atbildi, glābēji dzīvoklī iekļuva caur logu. Kaimiņienes stāsta, ka viņš tika izcelts pagalmā pilnīgi kails, bet nebija guvis ievainojumus. Vīrietis gan nešķita atvieglots vai pateicīgs, ka kaimiņi izglāba viņa dzīvību.

Neilgi pēc operatīvo dienestu aizbraukšanas viņš devās uz veikalu, lai iegādātos vīna pudeli. Sievietes redzēja, kā viņš to atkorķē pie ieejas durvīm. Mājas iedzīvotāji uzskata, ka agri vai vēlu situācija būtu jāsakārto sociālajiem dienestiem.

Mājas iedzīvotāji laikus sadzirdēja brīdinošo dūmu detektoru pīkstoņu, tāpēc paspēja evakuēties, vēl pirms ieradās ugunsdzēsēji.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā