Nedienas Vircavas pagastā: kaimiņš dedzina riepu kaudzi, bet apkārtējiem jāelpo dūmi

3 komentāri
Nedienas Vircavas pagastā: kaimiņš dedzina riepu kaudzi, bet apkārtējiem jāelpo dūmi

Skaudru atgādinājumu par sava kaimiņa vēlmi neņemt vērā apkārtējo iedzīvotāju komfortu un pat drošību saņēmuši Vircavas pagasta iemītnieki. Kāds vīrietis no blakus mājas aizdedzināja kaudzi ar riepām, un vējš melnos dūmus virzīja tieši līdzcilvēku dzīvokļu logos. Par pārkāpumu neviens dedzinātājam joprojām nav aizrādījis.

Lai atbrīvotos no gada laikā uzkrātajiem atkritumiem kāds vīrietis Jelgavas pusē Vircavas pagastā izlēma tos publiski sadedzināt. Atradis placi pļavas vidū, viņš sakrāva vecās mantas lielā kaudzē, lai pievakarē pielaistu tām uguni. Blakus māju iedzīvotāji sajuta melnos dūmus plūstam savos dzīvokļos, un, bīdamies ugunsgrēka, satraukti pulcējās pagalmā.

Ņemot vērā, ka dega prāvs skaits riepu, smagnējie dūmi nelāgi oda un tos nekādā gadījumā nedrīkstēja ieelpot. Sodrēji nosēdās arī augļu dārzos uz stādiem. Ēkas iemītnieces uzskata, ka šādu rīcību kaimiņš nedrīkst atkārtot.

Apkārtējie ir neapmierināti par sava kaimiņa rīcību, taču neviens tomēr necēla pretenzijas un nelika viņam nojaust par radušos uztraukumu. Ugunsdzēsējus vietējie izlēma neizsaukt un gaidīja, kad degošo riepu īpašnieks novaldīs liesmas pats saviem spēkiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā