Neadekvāts vīrietis Brunavā ar savām izdarībām terorizē kaimiņus; ir aizdomas par izraisītu ugunsgrēku

1 komentārs
Neadekvāts vīrietis Brunavā ar savām izdarībām terorizē kaimiņus; ir aizdomas par izraisītu ugunsgrēku
EKRĀNUZŅĒNUMS

Izsauca policistus un mediķus, lai pateiktu, ka 70 gadus veca sieviete dzemdē, ziņoja dienestiem par neesošiem ugunsgrēkiem, konfliktiem un citām ķibelēm – šis ir tikai neliels uzskaitījums ar Brunavas pagasta Ērgļu iedzīvotāja izpausmēm, kurām punktu gandrīz pielika viena īsta ugunsnelaime.

Trīsstāvu māju Brunavas pagastā regulāri apciemo glābšanas dienesta pārstāvji, bet vēl biežāk neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, savukārt vietējie policisti vispār šo adresi zina no galvas. 4. nama otrajā stāvā ilgus gadus mīt kāds pusmūža vecuma kungs, kurš arī regulāri sagādā sev un apkārtējiem problēmas.

Vīrietim ir garīga rakstura kaites. Kad tiek lietots alkohols, veselības stāvoklis tikai pasliktinās. Mājinieki norāda, ka reibumā kaimiņš ir daudz biežāk nekā skaidrā. Un šādā stāvoklī viņam patīk uzrunāt operatīvos dienestus.

Labi, ka otrdien glābēji noticēja mājiniekiem kas tiešām nopietnu iemeslu dēļ uz šo pašu adresi sauca palīdzību. Ap pusnakti uzliesmoja pamests pirmā stāva dzīvoklis. Uguns mēles ātri izplatījās pa mitekļa sienām un griestiem. Par incidenta ķīlnieku kļuva stāvu augstāk dzīvojošais, jau minētais skandalētājs, taču šķietami pats viņš glābties nevēlējas.

Kad pie nama piebrauca ugunsdzēsēji, vīrietis ieslēdzās savā dzīvoklī un kategoriski atteicās vērt vaļā durvis. Tas glābējiem nebija šķērslis, un viņi dzīvoklī tika caur logu, izvelkot nelaimē nokļuvušo svaigā gaisā. Par laimi, viņš nepaspēja nopietni saelpoties dūmus un pēc ārstu apskates tika palaists. Dzīvoklis, kurā notika ugunsnelaime, izdega pilnībā. Pēc apkārtējo iedzīvotāju domām, postažu izraisīja tieši problēmu māktais kaimiņš, jo īsi pirms mājoklī aizdegās liesma, kungs skraidīja pa sētu un uzvedās neadekvāti.

Bēdīgi slavenais mājas iedzīvotājs ar raidījuma ”Degpunktā” žurnālistiem atteicās tikties, un viņu uzrunāt atnāca kaimiņi. Cilvēki mēģināja pierunāt kungu izteikt savu viedokli par notikušo, taču vīrieša pozīcija palika nemainīga.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā