Nakts Laikā Rīgā aizdegusies kāda daudzdzīvokļu māja; evakuēti 16 cilvēki

0 Komentāru

Naktī uz piektdienu, 16. jūnijā, Rīgā, Liepājas ielā 7 kādā daudzdzīvokļu mājā izcēlies ugunsgrēks, evakuēti 16 cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu uz Liepājas ielu saņēma ap plkst. 1.30. Ugunsgrēkā bija aizdegušies vairāki šķūņi vismaz 100 kvadrātmetru platībā un tiem blakus esošās vienstāvu ēkas jumts 10 kvadrātmetru platībā.

No blakus esošajām mājām tika evakuēti 16 cilvēki, kuri noskatījās, kā viņu īpašums izkūp gaisā

Citi mājas iedzīvotāji pamodušies no skaņas, kādu parasti dzird rudenī, licies, ka kastaņi krīt un dauzās pa jumtu, kā arī palodzēm. Izrādījies, ka ugunī sprakšķ šīferis.

Glābējus jau kāds bija paspējis izsaukt. Diemžēl pirmajai glābēju mašīnai ātri beidzies ūdens, un uguns šo pauzi izmantoja, lai pamatīgi “ieskrietos”, pārmetoties uz līdzīgu īpašumu otrpus žogam.

Sausajiem kokmateriāliem degot, liesmas bijušas tik milzīgas, ka slējušās pāri māju jumtiem. Dzesēt īpašumus kļuvis tikpat bīstami, cik nedzesēt.

Policijā sākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu, taču pat tad, ja izdosies vainīgos atrast, diez vai no viņiem varēs piedzīt kompensāciju. Šķūnīšu atjaunošana šobrīd paliek mājas iedzīvotāju atbildībā, bet vietējie atviegloti nopūšas, – par laimi ārā ir vasara, un vismaz šobrīd malka nav vajadzīga.

0 Komentāru