Nakts Laikā Rīgā aizdegusies kāda daudzdzīvokļu māja; evakuēti 16 cilvēki

Komentāri

Naktī uz piektdienu, 16. jūnijā, Rīgā, Liepājas ielā 7 kādā daudzdzīvokļu mājā izcēlies ugunsgrēks, evakuēti 16 cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu uz Liepājas ielu saņēma ap plkst. 1.30. Ugunsgrēkā bija aizdegušies vairāki šķūņi vismaz 100 kvadrātmetru platībā un tiem blakus esošās vienstāvu ēkas jumts 10 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No blakus esošajām mājām tika evakuēti 16 cilvēki, kuri noskatījās, kā viņu īpašums izkūp gaisā

Citi mājas iedzīvotāji pamodušies no skaņas, kādu parasti dzird rudenī, licies, ka kastaņi krīt un dauzās pa jumtu, kā arī palodzēm. Izrādījies, ka ugunī sprakšķ šīferis.

Glābējus jau kāds bija paspējis izsaukt. Diemžēl pirmajai glābēju mašīnai ātri beidzies ūdens, un uguns šo pauzi izmantoja, lai pamatīgi “ieskrietos”, pārmetoties uz līdzīgu īpašumu otrpus žogam.

Sausajiem kokmateriāliem degot, liesmas bijušas tik milzīgas, ka slējušās pāri māju jumtiem. Dzesēt īpašumus kļuvis tikpat bīstami, cik nedzesēt.

Policijā sākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu, taču pat tad, ja izdosies vainīgos atrast, diez vai no viņiem varēs piedzīt kompensāciju. Šķūnīšu atjaunošana šobrīd paliek mājas iedzīvotāju atbildībā, bet vietējie atviegloti nopūšas, – par laimi ārā ir vasara, un vismaz šobrīd malka nav vajadzīga.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl