Naktī uz otrdienu ugunsgrēkā Rīgā izglābts cilvēks

0 Komentāru
Naktī uz otrdienu ugunsgrēkā Rīgā izglābts cilvēks
DĀVIS ŪLANDS, F64

Rīgā pagājušajā naktī ugunsgrēkā izglābts cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Naktī glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur piecstāvu mājas trešā stāva dzīvoklī bija nostrādājis dūmu detektors, jo dega ēdiens nelielā platībā. No piedūmotā dzīvokļa izglābts cilvēks, kurš nodots mediķiem.

VUGD atgādina, ka visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās – obligāti ir jābūt ierīkotiem dūmu detektoriem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Naktī VUGD saņēma informāciju, ka Pļaviņās deg vienstāva ražošanas ēka. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg angāra tipa ēkas starpstāvu pārsegums, ražošanas iekārta un ogles 150 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbos iesaistīti objekta darbinieki un tehnika.

Pirmdienas rītā saņemts izsaukums uz Aizkraukles novada Sērenes pagastu, kur dega neapsaimniekota vienstāva ēka 130 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 48 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

0 Komentāru