“Mums vairs nav dzīvesvietas!” Pensionāre ar vīru paliek bez jumta virs galvas un lūdz cilvēku palīdzību

21 komentārs
“Mums vairs nav dzīvesvietas!” Pensionāre ar vīru paliek bez jumta virs galvas un lūdz cilvēku palīdzību

76 gadus vecā Ināra šobrīd mitinās pie kaimiņiem, kas sirmajai kundzei laipni devuši pajumti. Tieši viņas vārda dienā, 12. maijā, ģimenes mājā izcēlās plašs ugunsgrēks, kas nopostīja gan visu iedzīvi, gan vienīgo pajumti.

Ināras vīrs turklāt vēl nav atkopies no infarkta un atrodas slimnīcā.

Pagaidām pensionētajam pārim nav plāna, kā rīkoties turpmāk, galvenokārt finanšu trūkuma dēļ, tāpēc tiek lūgta apkārtējo palīdzība.

Nelaime piemeklējusi Spigovsku ģimeni, kas vairākus gadu desmitus dzīvojuši Viesturciemā, Jelgavas pusē. Šobrīd Inārai un viņas vīram vairs nav kur dzīvot – lolotā mājā, kurā ieguldīti visi dzīves laikā izveidotie uzkrājumi, sadega pirms pāris dienām.

Par laimi, 76 gadus vecā nama saimniece un viņas mājdzīvnieki ugunsgrēka laikā paspēja izglābties.

Mājai pilnībā nodega jumts un otrais stāvs. Pensionāre šobrīd mitinās pie kaimiņiem, taču, cik ilgi šādi dzīvot būs iespējams, sieviete neapņemas spriest.

Ināras vīrs joprojām atrodas ārstniecības iestādē nesen pārciestas smagas slimības dēļ, tāpēc sirmajai kundzei nav neviena, kas palīdzētu izdomāt turpmākās rīcības plānu.

Sieviete stāsta, ka pašvaldība nav piedāvājusi it nekādu atbalstu, tāpēc tagad jāpārtiek vien no žēlastības dāvanām. Daži no kaimiņiem ik dienu ierodas apraudzīt sirmo kundzi un piedāvā nelielu finansiālu atbalstu, kā arī jau saziedojuši drēbes.

Ja spējat palīdzēt pensionētajam pārim atjaunot sadegušo mitekli, labdaru ziedojumiem ir atvērti divi maksas tālruņi. Zvanot uz 90067088, jūs ģimenei ziedosiet EUR 1,42, bet tālruņa numurs 90006860 jums izmaksās EUR 4,27.