Komentāri

Svētdienas, 18. jūnija, naktī kādā Biķernieku ielas iekšpagalmā nodegušas vairākas automašīnas un iedzīvotājiem nodarīti zaudējumi vairāku desmitu tūkstošu apmērā.

Ugunsgrēks sācies ap plkst. 3.00 naktī, un tas pamodinājis teju katru iedzīvotāju. Kāda aculieciniece stāsta, ka dzirdējusi skaļu sprādzienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jūlija
vietējā iedzīvotāja

Izdzirdēju skaļu sprādzienu. No sākuma dega viena automašīna. Es zvanīju ugunsdzēsējiem, bet man pateica, ka izsaukums jau ir saņemts. Kāds no mājas jau bija piezvanījis. Viņi brauca ļoti ilgi, un pa to laiku nodega pārējās mašīnas. Liesmas ļoti ātri izplatījās no vienas mašīnas uz otru.

Vietējie iedzīvotāji atklāj, ka ugunsgrēka sekas varētu būt vēl nopietnākas, ja pašiem iedzīvotājiem nebūtu izdevies paglābt vairākus braucamrīkus.

Foto – Nakts laikā Mežciemā nodeg sešas automašīnas

Pēcāk darbu nelaimes vietā pārņēmuši Valsts policijas darbinieki, kuriem uzticēta ugunsgrēka iemeslu noskaidrošana. Šobrīd nozīmētas vairākas ekspertīzes, kā arī ierosināts kriminālprocess par tīšu svešas mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai kādā citā vispārbīstamā veidā.

Pagaidām izmeklētāji vairās no minējumiem, – notikušais ir ļaunprātība vai to izraisījis kāds tehnisks defekts. Tāpat policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri, iespējams, ugunsgrēka norises vietā ir redzējuši ko aizdomīgu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl