Komentāri

Svētdienas, 18. jūnija, naktī kādā Biķernieku ielas iekšpagalmā nodegušas vairākas automašīnas un iedzīvotājiem nodarīti zaudējumi vairāku desmitu tūkstošu apmērā.

Ugunsgrēks sācies ap plkst. 3.00 naktī, un tas pamodinājis teju katru iedzīvotāju. Kāda aculieciniece stāsta, ka dzirdējusi skaļu sprādzienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jūlija
vietējā iedzīvotāja

Izdzirdēju skaļu sprādzienu. No sākuma dega viena automašīna. Es zvanīju ugunsdzēsējiem, bet man pateica, ka izsaukums jau ir saņemts. Kāds no mājas jau bija piezvanījis. Viņi brauca ļoti ilgi, un pa to laiku nodega pārējās mašīnas. Liesmas ļoti ātri izplatījās no vienas mašīnas uz otru.

Vietējie iedzīvotāji atklāj, ka ugunsgrēka sekas varētu būt vēl nopietnākas, ja pašiem iedzīvotājiem nebūtu izdevies paglābt vairākus braucamrīkus.

Foto – Nakts laikā Mežciemā nodeg sešas automašīnas

Pēcāk darbu nelaimes vietā pārņēmuši Valsts policijas darbinieki, kuriem uzticēta ugunsgrēka iemeslu noskaidrošana. Šobrīd nozīmētas vairākas ekspertīzes, kā arī ierosināts kriminālprocess par tīšu svešas mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai kādā citā vispārbīstamā veidā.

Pagaidām izmeklētāji vairās no minējumiem, – notikušais ir ļaunprātība vai to izraisījis kāds tehnisks defekts. Tāpat policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri, iespējams, ugunsgrēka norises vietā ir redzējuši ko aizdomīgu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl