Mežciemā aizdegusies privātmāja – ugunsdzēsēji izglābj sievieti

Komentāri

Pagājusī nakts vēl ilgi atmiņā paliks kādas privātmājas iedzīvotājiem Rīgā, Mežciemā. Nakts vidū viņiem sāka likties, ka mājā ielauzies zaglis, bet izrādījās, ka noticis vēl kas ļaunāks.

Mežciema un Druvienas ielas krustojumā noteikti būtu izveidojies pamatīgs sastrēgums, ja ugunsgrēks, kas notika šonakt, būtu izcēlies gaišā dienas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji, policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība ap diviem naktī “okupēja” šo apkārtni, jo kādā privātmājā bija aizdedzies otrais stāvs – tajā ēkas daļā, kas nav apdzīvota. Sākumā īpašnieks uztrūcies no miega, domājis, ka viņu apciemojuši zagļi.

Vīrietis saucis ugunsdzēsējus un pats centies kaut ko glābt, bet sapratis, ka neapdzīvotajā mājas daļā nekā īpaši vērtīga nav un veselība ir dārgāka par visu, tomēr nolēmis neriskēt.

Ugunsgrēka iemesls šobrīd nav acīmredzams, jo izdegusi liela platība, taču versijas ir divas – vai nu apkures iekārtas bojājums, vai elektrības īssavienojums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl