Komentāri

Mazi bērni, kas mīl paspēlēties ar uguni, vai pārlieku neuzmanīgi smēķētāji, kam par grūtu nodzēst cigareti pirms izmešanas… Tie ir minējumi, kas jau ilgu laiku nomāc Dreiliņos dzīvojošos, jo kāds nemitīgi pamanās aizsvilināt piemājas atkritumu tvertnes. Vietējiem sāk šķist, ka drīz vien visas kāpņutelpas rotās apkvēpušas sienas.

Kad marta beigās raidījuma “Degpunktā” komanda viesojās Ēvalda Valtera ielā un sprieda par kādas mājas vairākkārtēji degušajām miskastēm, tika ironizēts par apsardzi, ko vajadzētu nolīgt pie atkritumiem paredzētajām telpām.

Neatkarīgi no tā, ka miskastes glabājas “aiz atslēgas”, kāds tās pamanījās aizsvilināt. Nu gan jāsaka, ka vietējiem vairs smiekli nenāk. Dažu mēnešu laikā šī problēma Dreiliņos pāraugusi par teju ik katras mājas sāpi. Deg viena atkritumu tvertne aiz otras!

Apkārtnē dzīvojošie jau iemanījušies mazākos ugunsgrēkus apdzēst paši. Arī šoreiz viens no kaimiņiem izskrējis laukā apbruņojies ar piecu litru ūdens pudeli. Dzēšanas darbi viņam gan necik veiksmīgi neesot sanākuši.

Kad degušas bija vien pāris atkritumu tvertnes, vaina tika uzvelta pīpētājiem. Tagad ir aizdomas par uguni mīlošiem bērniem.

Ar uguni joki ir mazi. Ja arī izdodas liesmas apdzēst laikus un ugunsdzēsēji uz Dreiliņiem jau taciņu ieminuši, kādam par liesmu nodarītajiem postījumiem ir jāmaksā.

Lasi vēl