Komentāri

Mazi bērni, kas mīl paspēlēties ar uguni, vai pārlieku neuzmanīgi smēķētāji, kam par grūtu nodzēst cigareti pirms izmešanas… Tie ir minējumi, kas jau ilgu laiku nomāc Dreiliņos dzīvojošos, jo kāds nemitīgi pamanās aizsvilināt piemājas atkritumu tvertnes. Vietējiem sāk šķist, ka drīz vien visas kāpņutelpas rotās apkvēpušas sienas.

Kad marta beigās raidījuma “Degpunktā” komanda viesojās Ēvalda Valtera ielā un sprieda par kādas mājas vairākkārtēji degušajām miskastēm, tika ironizēts par apsardzi, ko vajadzētu nolīgt pie atkritumiem paredzētajām telpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neatkarīgi no tā, ka miskastes glabājas “aiz atslēgas”, kāds tās pamanījās aizsvilināt. Nu gan jāsaka, ka vietējiem vairs smiekli nenāk. Dažu mēnešu laikā šī problēma Dreiliņos pāraugusi par teju ik katras mājas sāpi. Deg viena atkritumu tvertne aiz otras!

Apkārtnē dzīvojošie jau iemanījušies mazākos ugunsgrēkus apdzēst paši. Arī šoreiz viens no kaimiņiem izskrējis laukā apbruņojies ar piecu litru ūdens pudeli. Dzēšanas darbi viņam gan necik veiksmīgi neesot sanākuši.

Kad degušas bija vien pāris atkritumu tvertnes, vaina tika uzvelta pīpētājiem. Tagad ir aizdomas par uguni mīlošiem bērniem.

Ar uguni joki ir mazi. Ja arī izdodas liesmas apdzēst laikus un ugunsdzēsēji uz Dreiliņiem jau taciņu ieminuši, kādam par liesmu nodarītajiem postījumiem ir jāmaksā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl