Maskavas forštatē nakts laikā izcēlies bīstams ugunsgrēks

Komentāri

Naktī uz trešdienu, 21. jūniju, notikusi ugunsnelaime, kas plosījusies kādā koka namā Kalna ielā, Rīgā. Pateicoties laikus saņemtai ziņai, ugunsdzēsējiem no dūmiem un liesmām izdevies paglābt divus cilvēkus.

Īsi pirms plkst. 2.00 no kāda nejauša garāmgājēja saņemts zvans 112 zvanu centrālē, kurš pamanījis, ka koka nama apakšstāvā Kalna un Daugavpils ielu krustojumā izcēlies ugunsgrēks. Acumirklī tuvējā ugunsdzēsēju depo atskanējis trauksmes signāls, un jau četras minūtes vēlāk šeit sākusies neierasta rosība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēkā izglābti divi cietušie. Mediķi konstatējuši, ka abiem izglābtajiem iedzīvotājiem nekas nekait, tādēļ viņi tālāk nonākuši atbraukušo policistu aprūpē.

Kā atklāj glābēju komandieris, neskatoties uz ugunsgrēka bīstamību, šoreiz ziņa saņemta laikus, tādēļ uguni izdevies apturēt un jau plkst. 3.15 ugunsgrēks likvidēts. Tā kā notikuma vietā nav atrastas skaidras norādes par ugunsgrēka iemesliem, to noskaidrošana uzticēta policistiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl