Maskavas forštatē nakts laikā izcēlies bīstams ugunsgrēks

Komentāri

Naktī uz trešdienu, 21. jūniju, notikusi ugunsnelaime, kas plosījusies kādā koka namā Kalna ielā, Rīgā. Pateicoties laikus saņemtai ziņai, ugunsdzēsējiem no dūmiem un liesmām izdevies paglābt divus cilvēkus.

Īsi pirms plkst. 2.00 no kāda nejauša garāmgājēja saņemts zvans 112 zvanu centrālē, kurš pamanījis, ka koka nama apakšstāvā Kalna un Daugavpils ielu krustojumā izcēlies ugunsgrēks. Acumirklī tuvējā ugunsdzēsēju depo atskanējis trauksmes signāls, un jau četras minūtes vēlāk šeit sākusies neierasta rosība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēkā izglābti divi cietušie. Mediķi konstatējuši, ka abiem izglābtajiem iedzīvotājiem nekas nekait, tādēļ viņi tālāk nonākuši atbraukušo policistu aprūpē.

Kā atklāj glābēju komandieris, neskatoties uz ugunsgrēka bīstamību, šoreiz ziņa saņemta laikus, tādēļ uguni izdevies apturēt un jau plkst. 3.15 ugunsgrēks likvidēts. Tā kā notikuma vietā nav atrastas skaidras norādes par ugunsgrēka iemesliem, to noskaidrošana uzticēta policistiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl