Maskavas forštatē kārtējo reizi uzliesmojuši šķūnīši

Komentāri

Trešdien, 20. septembrī, ap plkst. 20 Maskavas forštatē, Maskavas ielas 171. nama sētā uzliesmoja šķūņi.

Glābēji liesmas apdzēsa un pārmeklēja krāsmatas. Par laimi netika atrasts neviens liesmu upuris, kaut gan šādās reizēs parasti glābēji ir gatavi sliktākajam scenārijam. Kaimiņi saka, visticamāk, šķūnītī neviens tomēr nedzīvoja, drīzāk pie vainas varētu būt kāds narkomāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā gan apkārtējie saka, ka Maskavas priekšpilsētā ugunsgrēku skaits samazinās, atšķirībā no laika pirms pieciem vai desmit gadiem. Tas skaidrojams ar faktu, ka pamestu koka ēku kļuvis mazāk, un rajons ir tuvu centram, tāpēc pamazām atdzimst, bet visi klaidoņi lēnām pārceļas uz nomaļākiem rajoniem, – Bolderāju, Dārziņiem, Olaines lauku teritorijām un citviet.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl