Maskavas forštatē bīstams ugunsgrēks nopostījis daļu koka nama

0 Komentāru

Aizvadītajās brīvdienās piedzīvots viens no bīstamākajiem ugunsgrēkiem. Galvaspilsētā uguns plosījusi kādu koka namu un pastāv aizdomas, ka liesmas izcēlušās, telpās neuzmanīgi nosviežot izsmēķi. Par glābšanos no nelaimes un to, kāds liktenis sagaida pamatīgi izpostīto namu, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

10. oktobra vakars Maskavas forštatē pavadīts satraucošā gaisotnē. Kādā koka namā Daugavpils ielā izcēlusies paaugstinātas bīstamības ugunsnelaime.

Kā norāda glābējs, ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti prāvi dienesta spēki un uguni izdevies pilnībā apturēt tikai neilgi pēc pusnakts. Diemžēl daļai mājas iedzīvotāju atgriezties mājās vairs nebija ļauts.

Šodien sarunās ar iedzīvotājiem tā arī neizdevās saprast, kas tieši izraisījis šo nelaimi, taču ir skaidrs, ka jau iepriekš dzīve šeit nav bijusi mierīga. Ludmila stāsta, ka par sadzīves apstākļiem un dažādām nebūšanām sūdzējusies jau iepriekš, taču palikusi nesadzirdēta: ”Mūsu māja ir nolādēta jau sen. Policija atrodas 100 metru attālumā, jau sen redzēja, ka te tirgo narkotikas, bet nekas netika darīts. Lūk, cilvēki žēlojās, bet jēgas nekādas. Sagaidīja, ka gadās kas šāds. Nolādētā māja, tā arī to sauc.”

Arī tuvējās apkaimes iedzīvotājus notikušais īsti nepārsteidz. Nams tik tiešām jau iepriekš šķitis bīstams.

”[Vai tajā dzīvoklī kāds bija? – red.] Nezinu, nevaru pateikt. Runā, ka kaut kāds alkoholiķis. Nevarēja taču pats no sevis aizdegties! Skaidrs, ka kāds tur bija.”

Šobrīd ar ugunsgrēka iemeslu noskaidrošanu nodarbojas Valsts policijas darbinieki. Tāpat notikuma vietā jau bijuši Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, kā arī “Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvji. Visticamāk, jau tuvākajā laikā šeit paviesosies arī būvniecības eksperti, lai sniegtu atzinumu par nama turpmāko likteni.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība