Mantu vācēju dzīvoklī Rīgā izceļas bīstams ugunsgrēks

0 Komentāru
Mantu vācēju dzīvoklī Rīgā izceļas bīstams ugunsgrēks

Ceturtdien ap plkst. 17.00 Rīgā, Patversmes ielā, kāda daudzdzīvokļu nama iemītnieki plaša ugunsgrēka dēļ bija spiesti paķert no saviem dzīvokļiem vissvarīgākās mantas un ātri evakuēties. Ēkas pirmajā stāvā bija izcēlies plašs ugunsgrēks un pastāvēja liesmu izplatīšanās draudi. Pirmie par nelaimi glābējiem paziņoja trešā stāva iedzīvotāji.

Kaimiņi zinājuši, ka degošajā dzīvoklī atrodas kāda pensionāre, kurai no mitekļa pašas spēkiem izkļūt būs pārāk sarežģīti. Pēc dažām minūtēm pie notikuma vietas piebraukuši pirmie ugunsdzēsēji. Glābēji uzvilkuši elpošanas maskas un devušies iekšā.

Vīri dzīvoklī atraduši un izglābuši kādu apmēram 70 gadus vecu kundzi, bet jau dzēšanās laikā atklājies, ka miteklis līdz griestiem piekrauts ar dažādām sadzīves mantām un glābšanas darbi ievilksies.

Kaimiņi stāsta, ka pie pensionāres bieži nācis ciemos viņas dēls, kuram, iespējams, ir garīgas veselības problēmas, – viņš ir tā sauktais vācējs, bet arī pati māte esot ar dīvainībām.

Glābēji no augšējiem stāviem evakuējuši visus iedzīvotājus. No karstuma degošajā dzīvoklī uzliesmojis arī starpstāvu pārsegums un cietis arī kāds dzīvoklis otrajā stāvā.

Par laimi, šoreiz viss beidzies bez letālām sekām. Dzīvokļa saimniece tika hospitalizēta, jo sieviete bija saelpojusies dūmus.

0 Komentāru