Maksas stāvvieta vēl negarantē drošību – rīta agrumā Purvciemā sadeg vairāki auto, motocikls un motorollers

Pievienot komentāru
Maksas stāvvieta vēl negarantē drošību – rīta agrumā Purvciemā sadeg vairāki auto, motocikls un motorollers
Foto: Ekrānuzņēmums

Par apsargiem bieži vien joko, ka viņi uz darbu iet izgulēties, un šķiet, – tā noticis arī naktī uz ceturtdienu Purvciemā, kur slēgtā stāvlaukumā aizdegusies kāda automašīna, bet, laikus nepamanīts, ugunsgrēks radījis patiešām postošas sekas.

Plkst. 4.00 no rīta Rīgā, Ūnijas ielā pie veikala “Super Netto”, maksas stāvvietā notika straujš uzliesmojums. Aizdegās kāda automašīna “Mercedes” un kopā sadega septiņi transportlīdzekļi, tostarp motocikls un motorollers. Apkārtnes iedzīvotājus pamodinājuši vairāku viens otram sekojošu sprādzienu trokšņi.

“Tāda šaušana, es domāju, ka karš sācies. Paskatījos pa logu, melni dūmi gāžas šurp. Es tā arī padomāju, ka šajā pusē kaut kas. Šausmīgi bija,” stāsta Anna, kura dzīvo netālu no notikuma vietas.

Ceturtdien stāvvietā nevienu no atbildīgajiem nesastopam, tāpēc nav arī skaidrs, vai vispār naktī te kāds bijis, jo acīmredzot ugunsgrēks pamanīts stipri par vēlu.

Liecinieki saka, ka uguns sākusies īssavienojumam neraksturīgā vietā – tieši uz elektrību parasti noraksta mašīnu aizdegšanās gadījumus. Šoreiz viss sācies pie minētā mersedesa benzīna bākas.

Kādam aculieciniekam pat ir versija, kas par vielām izmantotas, lai panāktu vēlamo efektu. Šoreiz gan dedzinātājs pārcenties. Policijai pagaidām nav nekādu komentāru par notikušo. Ir uzsākta pārbaude.