Komentāri

Ziemassvētku rītā mājai vajadzētu smaržot pēc pašceptiem pīrāgiem un piparkūkām, nevis pēc deguma smakas, ko radījis pamatīgs ugunsgrēks nakts vidū. Ugunsnelaime piemeklējusi kādu vīrieti Ozolnieku novadā – nodegušas viņa mājas “Punkas”, un nebūt ne paša vainas dēļ.

Stāsts jāsāk ar to, ka pirms gada kāds 61 gadu vecas kungs pārsalis ieradies ”Punkās” un lūdzis palīdzību. Viņš jau esot bijis pazīstams un kunga slava nebija tā labākā, bet viņš dievojās, ka ir labojies, tādēļ saimnieks Harijs nolēmis dot cilvēkam otro iespēju. Tomēr velti, jo tieši viņa dēļ izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd galvenais ir mājai uzlikt jaunu jumtu, lai sniegs un zemās gaisa temperatūras neradītu galvassāpes un ģimenei nevajadzētu virsjakās un cimdos staigāt arī iekštelpās. Izdari labu darbu un palīdzi atjaunot nodegušās mājas!

Izskatās, ka Harijs ir labs kaimiņš un draugs, jo vietējie jau sarosījušies un cenšas palīdzēt nelaimē nonākušajai ģimenei, cik nu katram ir pa spēkam.

Tāpat arī jums, lasītāji, vēl šajā gadā ir iespēja izdarīt kaut ko labu un palīdzēt Harijam, ziedojot kokmateriālus un citas noderīgas mantas, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu māju. Ar Hariju varat sazināties, zvanot pa tālr.: 29353781.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl