Liesmas noposta dārza mājiņu Mežaparkā

Pievienot komentāru

Trešdien raidījums “Degpunktā” vēstīja par ugunsgrēku Lucavsalā, kur, iespējams, kāds tīšām aizdedzināja dārza māju. Līdzīgs liktenis ceturtdien piemeklējis kādu koka vasarnīcu Mežaparka teritorijā. Celtne, kurā nebija ievilkta elektrība, rīta pusē pēkšņi uzliesmoja.

Mežaparkā, Inčukalna ielas galā, ar dārza mājiņām blīvi apbūvētā vietā, ceturtdienas rītā aizdegās divas koka vasarnīcas. Viena no tām nodega pilnībā, otrai uguns mēles skāra ārsienu. Pēc vietējo iedzīvotāju sniegtajām ziņām, būdā samērā ilgu laiku mitinājās kāds bezpajumtnieks. Nav izslēgta versija, ka postaža izcēlās tieši vīrieša neuzmanīgas rīcības dēļ. Vai varbūt īpašumā ir pastrādāts noziegums, – tā domā kaimiņi.

“Man te piezvanīja un pateica, ka pie manas teritorijas ugunsdzēsēji stāv. Mums te elektrības nav. Varētu būt tīša dedzināšana. Tur taču visādi cilvēki klaiņo. Visādi bezpajumtnieki. Varbūt kāds nakšņoja, pēc tam tas apnika, paņēma un aizdedzināja,” stāsta vietēja iedzīvotāja.

Diemžēl nodegušās būdas apkaimē neviens no tās iemītniekiem netika sastapts. Darbus notikuma vietā ugunsdzēsēji pabeidza stundas laikā, veiksmīgi nosargājot vienu no celtnēm.