“Liesma bija briesmīga, gandrīz līdz debesīm!” Postošs ugunsgrēks atņem ģimenei māju un visu iedzīvi

Par mata tiesu no ugunsgrēka savā mājvietā izglābusies ģimene no Olaines pagasta. Trīs no pieciem cilvēkiem, kas nelaimes brīdī atradās ēkā, joprojām guļ slimnīcā. Zaudēta māja un visas sadzīves mantas. Saime lūdz finansiālu atbalstu, lai atkoptos no postošā negadījuma.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • bauris

  bauris

  Jau sen teicu ,no mājas kura aplikta ar putuplastu .maz iespēju paglābties,vēl trakāk mājas kuras apliktas ar plasmasas dēlīšiem!
 • Марина Фоменкова

  Марина Фоменкова

  Я сестра Анжелики Бастрыкиной. Она лежит в Елгавской больнице, в четверг ее перевели после операции из реанимации в травматологии. Был сломан 12 позвонок, ожоги рук и ног. Руслан, ее зять, лежит в Риге в ожеговом центре. Анжелиного мужа сегодня выписали из больницы. Сломана нога, ожоги и травма позвоночника. У Оли трещина ноги и копчика
 • III

  III

  Tanī ugungrēkā piedalījās vairāki cilvēki. Paldies Audi mašīnai (divi jaunieši), Mersedes mašīnai ( vilka mašīnas), V.O. par cilvēku un mašīnas izvilkšanu.
 • Laila Gavare

  Laila Gavare

  Raidījumā norādīts nepareizs ziedojumu tālrunis - tāds neeksistē..
 • Linda

  Linda

  Cien. Degpunktā reportieri.. Raidījumā bija norādīts nepareizs ziedojumu tālrunis (kaut kāds 90067088 kāds nemaz neeksistē), ne visi ieskatās internetā
 • Njuša

  Njuša

  Mūsu kooperatīvā, tikai mēnesi atpakāļ nomainīja ielas nosaukumus. Ugunsdzēsējiem cepuri nost!!! Mums jābūt realistiem, līdz mūsu ciematam, smaga tehnika brauks ap 40-50 min. Mēs tur bijām un izdarījām visu iespējāmu. Diemžēl sižetā ir taisnība tikai no Olgas puses un ugunsdzēsējiem.
 • Kaspars Brokans

  Kaspars Brokans

  Liela nelaime piemeklēja šo ģimeni. No sirds jūtu līdzi šiem cilvēkiem. Ceru, ka cietušie atgūs savu veselību un ģimene tiks pie jaunas mājas. Šižetā tika minēts, ka ugunsdzēsēji riņķoja un nespēja atrast ugunsgrēka vietu. Diemžēl šāda situācija ir ikdiena Olaines novadā, jo Olaines pašvaldība, kuru vada Andris Bergs (LSDSP) nerūpējas par iedzīvotāju drošību. Šiem ciematiem nav pilnvērtīgas adresācijas, līdz ar ko operatīvajiem dienestiem ir lielas problēmas atrast izsaukuma vietu. Pirms vairākiem gadiem pašvaldība pasūtīja pētījumu par šo ciematu adresāciju iztērējot 50000 eiro nodokļu maksātāju nodokļu. Solīja, ka tuvākajā laikā tā tiks realizēta un ielu nosaukumi jau bija izdomāti. Bet pagāja četri gadi un nekā nav. Pašvaldība gaida, kad notiks liela nelaime ar lielu skaitu bojāgājušo, jo ugunsdzēsēji nespēj atrast izsaukuma vietu. Vēršos pie Degpunkta ar lūgumu palīdzēt šī jautājuma sakārtošanu. Cilvēku dzīvība ir vissvarīgākais tikai ne Olaines pašvaldībai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!