Liepājā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

1 komentārs
Liepājā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks
Zane Bitere / LETA

Sestdien, 18. novembrī, ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā viens cilvēks, pauda Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Vakar plkst. 13.15 VUGD saņēma izsaukumu uz divstāvu dzīvojamās mājas ugunsgrēku Liepājā, Atmodas bulvārī. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka no ēkas pirmā stāva loga nāk liesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas maskas palīdzību izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, bet pieci cilvēki no ēkas bija evakuējušies saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji no piedūmotās ēkas iznesa vēl vienu cilvēku, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi.

Plkst. 15.20 ugunsgrēks, kurā ēkas pirmā stāva dzīvoklī dega mēbeles 10 kvadrātmetru platībā, tika likvidēts.

Savukārt plkst. 20.28 tika saņemts izsaukums uz Laipu ielu Talsos, kur vienstāva ēkai bija aizdegušies aizkari. Sadarbojoties ar pašvaldības policiju, ugunsdzēsēji no ēkas caur logu izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots mediķiem. VUGD pieļauj, ka ugunsgrēka iemesls bija bez uzraudzības atstāta svece.

Naktī plkst. 23.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Inčukalna novada Inčukalna pagastu, kur no divstāvu dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties, konstatēts, ka ēkas pirmajā stāvā bija degusi virtuve un ledusskapis 12 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji ugunsgrēku likvidēja saviem spēkiem, bet tajā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots mediķiem.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 37 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēkiem, 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl