Liepājā, aizdegoties kandžas aparātam, izdegusi vietējā “točka”

2 komentāri

Ugunsgrēks kādā mājā Liepājā palīdzējis policistiem atklāt pagrīdes alkohola ražotni, jo izskatās, ka nekā citādāk likumsargi nespēja likvidēt gadiem kūrēto nelegālo biznesu, kaut gan visi apkārtnes iedzīvotāji par tā eksistenci zinājuši.

Liepājā Matīsa Gūtmaņa ielā 10 “Degpunktā” komanda viesojusies jau vairākas reizes. Namā regulārās dzeršanas dēļ notikuši daudzi noziegumi, kas saistīti ar vardarbību, kā arī pāridarījumi, kas nesuši mantiskus zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļā šajā namā izcēlies ugunsgrēks, un pēc mūsu rīcībā esošajām ziņām uzliesmojis kandžas aparāts. Visticamāk, visu mājas iedzīvotāji par to zināja un bija saistīti ar šo barotavu, tāpēc, sastopot “Degpunktā” filmēšanas grupu, nebija diez ko runīgi.

Policijā nenoliedz, ka pēc ugunsgrēka ēkā patiešām atrasts alkohols – 170 litri brāgas, kā arī nelegālā alkohola tecināšanas iekārta. Tāpat ugunsgrēka laikā atrasts nelikumīgi glabāts ierocis. Tas nosūtīts uz ekspertīzi. Savukārt lielākā ugunsdzēsēju uzmanība bijusi vērsta uz kādas sievietes dzīvības glābšanu.

Šobrīd zināms, ka par notikušo policijā sāktas divas administratīvās lietvedības, bet, vai māja pēc ugunsgrēka atkal kļūs par “bomžu” perēkli un pagrīdes alkohola ražotni, tagad atkarīgs tikai no policistiem, kuri nez kāpēc ilgus gadus nespēja ar šo andeli tikt galā.

TOP komentāri

  • Vita Leiškalne Bērziņa
  • Robins Huds
    0 0 0

    Robins Huds

    Secinajums,sudigs kandzas aprats bija 😂😂😂
    Youtube ir kaudze video ka pats var uzbuvet labas konstrukcijas un droshu agregaatu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl