Komentāri
Ļaunprātīga dedzināšana Tukuma pusē: pielaiž uguni ceļa malā atstātam auto
AFP/LETA

Tukuma novada Sēmes pagastā, autoceļa Tukums-Engure 15. kilometrā, iespējams, ļaunprātīgi dedzināta automašīna “Audi Coupe”, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Tiek ziņots, ka nosvilinātais “Audi” bija sabojājies un pāris dienas stāvēja ceļa malā. Acīmredzot kādam tas nebija pa prātam, un automašīna nodedzināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Taču šis nebūt nav vienīgais noziegums, kas piemeklējis Tukumu pēdējās dienās. Piemēram, Pasta ielā no veikala nozagti trīs smaržu “Spirit” iepakojumi, nodarot materiālos zaudējumus 57 eiro apmērā. Tāpat arī par šo noziegumu  uzsākts kriminālprocess.

Savukārt Kurzemes ielā no veikala nozagti sporta apavi “Nike” 70 eiro vērtībā. Tāpat arī šajā lietā uzsākts kriminālprocess.

Tikmēr Smilšu ielā, atlaužot ārdurvis, iekļūts mājā, no tās nozagtas divas elektriskās urbjmašīnas, līmeņrādis, metramērs, plakanknaibles un uzgriežņu atslēgu komplekts, nodarot materiālos zaudējumus 110 eiro apmērā. Likumsargi uzsākuši kriminālprocesu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl