Komentāri
Ļaunprātīga dedzināšana Tukuma pusē: pielaiž uguni ceļa malā atstātam auto
AFP/LETA

Tukuma novada Sēmes pagastā, autoceļa Tukums-Engure 15. kilometrā, iespējams, ļaunprātīgi dedzināta automašīna “Audi Coupe”, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Tiek ziņots, ka nosvilinātais “Audi” bija sabojājies un pāris dienas stāvēja ceļa malā. Acīmredzot kādam tas nebija pa prātam, un automašīna nodedzināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Taču šis nebūt nav vienīgais noziegums, kas piemeklējis Tukumu pēdējās dienās. Piemēram, Pasta ielā no veikala nozagti trīs smaržu “Spirit” iepakojumi, nodarot materiālos zaudējumus 57 eiro apmērā. Tāpat arī par šo noziegumu  uzsākts kriminālprocess.

Savukārt Kurzemes ielā no veikala nozagti sporta apavi “Nike” 70 eiro vērtībā. Tāpat arī šajā lietā uzsākts kriminālprocess.

Tikmēr Smilšu ielā, atlaužot ārdurvis, iekļūts mājā, no tās nozagtas divas elektriskās urbjmašīnas, līmeņrādis, metramērs, plakanknaibles un uzgriežņu atslēgu komplekts, nodarot materiālos zaudējumus 110 eiro apmērā. Likumsargi uzsākuši kriminālprocesu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl